LSL - Letňanská squashová liga

   
Open Ženy
aktuální kolo pravidla odehraná kola v sezoně aktuální kolo pravidla odehraná kola v sezoně
žebříček vítězové 2013/14 archiv žebříček vítězky 2014/15 archiv
   

Do tohoto kola LSL se zapojili 2 noví účastníci, celkem 54 hráčů a hráček. Výsledky jsou aktualizovány k 16. listopadu.

 

4. kolo
(6. 11. - 13. 12.)

(neoficiální výsledky zadané hráči elektronicky naleznete zde)

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 3,0
( A ) Liška, Miloš MS         0  
( B ) Elznicová, Tereza   MS       0  
( C ) Matas, Filip     MS     0  
( D ) Zahradník, Jakub       MS   0  
( E ) Vlachynský, Marko         MS 0  
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Ščučinský, Petr MS         0  
( B ) Záruba, Jaroslav   MS          
( C ) Víšek, Jan     MS 3:2   5  
( D ) Fuka, Zdeněk     2:3 MS   3  
( E ) Jaiswal, Aditya         MS 0  
 
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Junger, Jan MS         0  
( B ) Glöckner, Radim   MS       0  
( C ) Hošek, Lukáš     MS     0  
( D ) Hátle, Filip       MS   0  
( E ) Moravec, Robert         MS 0  
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Vágner, Tomáš MS         0  
( B ) Povolný, Petr   MS     3:1 6  
( C ) Švejda, Petr     MS     0  
( D ) Dočekal, Michal       MS   0  
( E ) Dudek, Radim   1:3     MS 2  
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Suský, Stanislav MS         0  
( B ) Jurášek, Radan   MS       0  
( C ) Prokop, Petr     MS     0  
( D ) Hron, Jiří        MS   0  
( E ) Manko, Radovan         MS 0  
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Böhm, Martin MS     1:3   2  
( B ) Brožek, Pavel   MS       0  
( C ) Janoušek, Antonín     MS   2:3 3  
( D ) Komínek, Tomáš  3:1     MS 2:3 9  
( E ) Blažek, Jiří     3:2 3:2 MS 10  
             
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Musil, Martin MS         0  
( B ) Janíček, Petr   MS       0  
( C ) Maják, Jakub     MS     0  
( D ) Kolařík, Dušan       MS 2:3 3  
( E ) Šuhaj, Petr       3:2 MS 5  
               
8. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Svatoš, Milan MS 3:0     1:3   9  
( B ) Hořejší, Ladislav 0:3 MS         1  
( C ) Roubal, Karel     MS       0  
( D ) Witkovský, Radek       MS     0  
( E ) Bureš, Tomáš 3:1       MS   6  
( F ) Charbulák, Jakub (dk)           MS 0  
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Olšovský, Patrik MS     3:0   7  
( B ) Ryška, Jan   MS       0  
( C ) Vosátková, Veronika     MS     0  
( D ) Kout, Aleš 0:3     MS   1  
( E ) Vosátka, Michal         MS 0  
 
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Zubatý, Pavel MS       0  
( B ) Veselý, František   MS     0  
( C ) Santo, Branko     MS   0  
( D ) Šilhavá, Dana       MS 0  
11. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šrámek, Petr MS 3:1 3:0 1:3 15  
( B ) Nápravníková, Andrea 1:3 MS     2  
( C ) Divín, Petr 0:3   MS   1  
( D ) Kordek, Martin 3:1     MS 6  

3. kolo
(1. 10. - 1. 11.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 3,0
( A ) Liška, Miloš MS 0:3 2:3 3:1 3:0 17 2
( B ) Ščučinský, Petr 3:0 MS 0:3 S:3 3:2 12 4
( C ) Elznicová, Tereza 3:2 3:0 MS 3:1 3:1 24 1
( D ) Matas, Filip 1:3 3:S 1:3 MS 3:2 13 3
( E ) Záruba, Jaroslav 0:3 2:3 1:3 2:3 MS 9 5
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 3:0 3:S 3:S 3:2 20 1
( B ) Víšek, Jan 0:3 MS 3:S 3:S 0:3 10 3
( C ) Junger, Jan S:3 S:3 MS S:S S:3 -4 4
( D ) Glöckner, Radim S:3 S:3 S:S MS S:3 -4 5
( E ) Vlachynský, Marko 2:3 3:0 3:S 3:S MS 18 2
 
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Hošek, Lukáš MS 3:1 3:2 1:3 3:2 18 3
( B ) Vágner, Tomáš 1:3 MS S:3 S:3 2:3 3 5
( C ) Fuka, Zdeněk 2:3 3:S MS 3:1 3:1 19 1
( D ) Jaiswal, Aditya 3:1 3:S 1:3 MS 3:0 19 2
( E ) Povolný, Petr 2:3 3:2 1:3 0:3 MS 11 4
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Suský, Stanislav MS 3:2 1:3 1:3 3:S 13 4
( B ) Švejda, Petr 2:3 MS 3:0 0:3 3:S 15 3
( C ) Hátle, Filip 3:1 0:3 MS 3:1 3:S 17 2
( D ) Moravec, Robert 3:1 3:0 1:3 MS 3:S 19 1
( E ) Jurášek, Radan S:3 S:3 S:3 S:3 MS -4 5
5. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Dočekal, Michal MS S:3 3:0 3:0 3:S 1:3 19 3
( B ) Dudek, Radim 3:S MS 3:0 1:3 3:S 1:3 19 2
( C ) Böhm, Martin 0:3 0:3 MS 3:2 3:S 0:3 12 5
( D ) Prokop, Petr 0:3 3:1 2:3 MS 3:S 0:3 15 4
( E ) Brožek, Pavel S:3 S:3 S:3 S:3 MS S:3 -5 6
( F ) Hron, Jiří (dk) 3:1 3:1 3:0 3:0 3:S MS 30 1
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Janoušek, Antonín MS 0:3 2:3 3:0 3:1 17 3
( B ) Manko, Radovan 3:0 MS 3:2 3:0 1:3 21 1
( C ) Musil, Martin 3:2 2:3 MS 3:2 2:3 16 4
( D ) Janíček, Petr 0:3 0:3 2:3 MS 1:3 7 5
( E ) Komínek, Tomáš  1:3 3:1 3:2 3:1 MS 19 2
             
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Maják, Jakub MS 3:1 3:2 1:3 2:3 16 3
( B ) Svatoš, Milan 1:3 MS 3:2 2:3 0:3 11 4
( C ) Hořejší, Ladislav 2:3 2:3 MS 3:2 S:3 10 5
( D ) Blažek, Jiří 3:1 3:2 2:3 MS 3:1 20 1
( E ) Kolařík, Dušan 3:2 3:0 3:S 1:3 MS 18 2
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Olšovský, Patrik MS S:3 S:3 S:3 S:S -4 4
( B ) Roubal, Karel 3:S MS 3:2 0:3 3:S 14 2
( C ) Witkovský, Radek 3:S 2:3 MS 1:3 3:S 13 3
( D ) Šuhaj, Petr 3:S 3:0 3:1 MS 3:S 21 1
( E ) Ryška, Jan S:S S:3 S:3 S:3 MS -4 5
               
9. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Vosátková, Veronika MS 2:3 3:S 0:3 3:1 3:S 18 3
( B ) Kout, Aleš 3:2 MS 3:0 0:3 3:1 3:S 23 2
( C ) Zubatý, Pavel S:3 0:3 MS 0:3 S:3 S:S -1 6
( D ) Bureš, Tomáš 3:0 3:0 3:0 MS 3:0 3:0 35 1
( E ) Veselý, František 1:3 1:3 3:S 0:3 MS 3:1 15 4
( F ) Panenka, Lukáš (dk) S:3 S:3 S:S 0:3 1:3 MS 0 5
 
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Šrámek, Petr MS 1:3 3:0 1:3 11 3
( B ) Santo, Branko 3:1 MS 3:2 2:3 14 2
( C ) Nápravníková, Andrea 0:3 2:3 MS 1:3 6 4
( D ) Vosátka, Michal 3:1 3:2 3:1 MS 17 1
11. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šilhavá, Dana MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Divín, Petr 0:3 MS 3:1 7 2
( C ) Chládek, Pavel 0:3 1:3 MS 3 3

 

2. kolo
(28. 8. - 27. 9.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 2:3 S:3 0:3 3:S 7 4
( B ) Liška, Miloš 3:2 MS 2:3 2:3 3:S 15 3
( C ) Ščučinský, Petr 3:S 3:2 MS 3:2 3:S 18 2
( D ) Elznicová, Tereza 3:0 3:2 2:3 MS 3:S 19 1
( E ) Gogal, David S:3 S:3 S:3 S:3 MS -4 5
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Matas, Filip MS 1:3 3:0 3:0 3:1 22 1
( B ) Záruba, Jaroslav 3:1 MS 3:0 0:3 3:0 21 2
( C ) Víšek, Jan 0:3 0:3 MS 3:1 3:0 15 3
( D ) Hošek, Lukáš 0:3 3:0 1:3 MS 0:3 11 5
( E ) Junger, Jan 1:3 0:3 0:3 3:0 MS 11 4
 
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Glöckner, Radim MS 1:3 3:S 3:1 3:2 17 1
( B ) Vlachynský, Marko 3:1 MS 3:S S:S 3:2 14 2
( C ) Dvořák, Petr S:3 S:3 MS S:3 S:3 -4 5
( D ) Vágner, Tomáš 1:3 S:S 3:S MS 3:0 12 3
( E ) Fuka, Zdeněk 2:3 2:3 3:S 0:3 MS 11 4
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Jaiswal, Aditya MS 3:S 3:1 3:0 3:0 24 1
( B ) Dočekal, Michal S:3 MS S:3 S:3 S:3 -4 5
( C ) Povolný, Petr 1:3 3:S MS 3:2 2:3 14 2
( D ) Suský, Stanislav 0:3 3:S 2:3 MS 3:2 13 3
( E ) Švejda, Petr 0:3 3:S 3:2 2:3 MS 13 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Hátle, Filip MS 2:3 3:1 3:1 3:1 21 1
( B ) Moravec, Robert 3:2 MS 3:1 0:3 3:2 17 3
( C ) Dudek, Radim 1:3 1:3 MS S:3 3:0 10 4
( D ) Jurášek, Radan 1:3 3:0 3:S MS 3:2 18 2
( E ) Janoušek, Antonín 1:3 2:3 0:3 2:3 MS 9 5
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Böhm, Martin MS 3:0 0:3 3:1 3:2 19 2
( B ) Manko, Radovan 0:3 MS 1:3 3:0 3:2 15 4
( C ) Prokop, Petr 3:0 3:1 MS 3:2 2:3 21 1
( D ) Maják, Jakub 1:3 0:3 2:3 MS 1:3 8 5
( E ) Brožek, Pavel 2:3 2:3 3:2 3:1 MS 17 3
             
7. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Musil, Martin MS 3:S 2:3 3:1 3:0 0:3 21 2
( B ) Olšovský, Patrik S:3 MS S:3 S:3 S:3 S:3 -5 6
( C ) Svatoš, Milan 3:2 3:S MS 3:1 1:3 1:3 19 4
( D ) Hořejší, Ladislav 1:3 3:S 1:3 MS 1:3 2:3 13 5
( E ) Janíček, Petr 0:3 3:S 3:1 3:1 MS 1:3 19 3
( F ) Komínek, Tomáš (dk) 3:0 3:S 3:1 3:2 3:1 MS 28 1
               
8. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Blažek, Jiří MS 3:0 3:0 3:2 3:0 3:0 33 1
( B ) Kolařík, Dušan 0:3 MS 3:0 3:S 3:0 2:3 22 2
( C ) Vosátková, Veronika 0:3 0:3 MS 2:3 3:0 3:2 17 5
( D ) Roubal, Karel 2:3 S:3 3:2 MS 3:2 3:1 18 3
( E ) Kout, Aleš 0:3 0:3 0:3 2:3 MS 0:3 7 6
( F ) Panenka, Lukáš (dk) 0:3 3:2 2:3 1:3 3:0 MS 18 4
               
9. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Witkovský, Radek MS 3:1 3:1 3:S 3:1 3:S 26 1
( B ) Zubatý, Pavel 1:3 MS 3:1 1:3 2:3 3:S 17 4
( C ) Šrámek, Petr 1:3 1:3 MS 0:3 2:3 0:3 9 6
( D ) Šuhaj, Petr S:3 3:1 3:0 MS 3:2 1:3 19 2
( E ) Santo, Branko 1:3 3:2 3:2 2:3 MS 0:3 16 5
( F ) Ryška, Jan S:3 S:3 3:0 3:1 3:0 MS 18 3
 
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Bureš, Tomáš MS 3:S 3:0 3:0 3:0 3:0 32 1
( B ) Šilhavá, Dana S:3 MS 1:3 S:S 0:3 S:3 0 6
( C ) Nápravníková, Andrea 0:3 3:1 MS 3:S 2:3 3:0 21 3
( D ) Blahovský, Michal 0:3 S:S S:3 MS 0:3 3:1 6 5
( E ) Veselý, František 0:3 3:0 3:2 3:0 MS 3:0 27 2
( F ) Foltová, Markéta 0:3 3:S 0:3 1:3 0:3 MS 9 4

 

1.kolo
(29. 6. - 23. 8.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 2:3 3:1 3:0 2:3 19 3
( B ) Liška, Miloš 3:2 MS 3:1 3:0 2:3 21 2
( C ) Matas, Filip 1:3 1:3 MS 1:3 2:3 9 5
( D ) Záruba, Jaroslav 0:3 0:3 3:1 MS 0:3 9 4
( E ) Ščučinský, Petr 3:2 3:2 3:2 3:0 MS 22 1
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Glöckner, Radim MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 4
( B ) Elznicová, Tereza 3:S MS 3:0 3:S 3:0 22 1
( C ) Gogal, David 3:S 0:3 MS 3:S 3:0 16 2
( D ) Vlachynský, Marko S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5
( E ) Víšek, Jan 3:S 0:3 0:3 3:S MS 10 3
 
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Jaiswal, Aditya MS 3:0 S:S S:S 3:0 12 4
( B ) Dvořák, Petr 0:3 MS 2:3 2:3 3:1 13 3
( C ) Hošek, Lukáš S:S 3:2 MS 1:3 3:0 13 2
( D ) Junger, Jan S:S 3:2 3:1 MS 3:0 17 1
( E ) Dočekal, Michal 0:3 1:3 0:3 0:3 MS 5 5
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Povolný, Petr MS 2:3 3:2 2:3 2:3 14 3
( B ) Vágner, Tomáš 3:2 MS 3:0 3:0 3:1 25 1
( C ) Fuka, Zdeněk 2:3 0:3 MS 3:0 3:0 18 2
( D ) Hátle, Filip 3:2 0:3 0:3 MS 3:1 13 4
( E ) Moravec, Robert 3:2 1:3 0:3 1:3 MS 10 5
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Suský, Stanislav MS 0:3 3:0 3:S 3:0 19 2
( B ) Švejda, Petr 3:0 MS 3:0 3:0 3:0 28 1
( C ) Böhm, Martin 0:3 0:3 MS 0:3 1:3 5 5
( D ) Dudek, Radim S:3 0:3 3:0 MS 3:2 12 3
( E ) Manko, Rodovan 0:3 0:3 3:1 2:3 MS 11 4
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Musil, Martin MS 0:3 0:3 0:3 3:1 9 4
( B ) Jurášek, Radan 3:0 MS 3:2 3:1 3:1 24 1
( C ) Prokop, Petr 3:0 2:3 MS 0:3 3:2 16 3
( D ) Janoušek, Antonín 3:0 1:3 3:0 MS 3:0 23 2
( E ) Olšovský, Patrik 1:3 1:3 2:3 0:3 MS 8 5
             
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Maják, Jakub MS 1:3 3:1 3:S 3:1 18 2
( B ) Brožek, Pavel 3:1 MS 3:1 3:1 3:2 23 1
( C ) Svatoš, Milan 1:3 1:3 MS 3:1 3:1 16 3
( D ) Bělovský, Martin S:3 1:3 1:3 MS S:3 2 5
( E ) Blažek, Jiří 1:3 2:3 1:3 3:S MS 11 4
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Kolařík, Dušan MS 3:1 2:3 3:2 0:3 15 4
( B ) Witkovský, Radek 1:3 MS 2:3 1:3 1:3 9 5
( C ) Vosátková, Veronika 3:2 3:2 MS 3:2 0:3 16 3
( D ) Hořejší, Ladislav 2:3 3:1 2:3 MS 3:2 17 2
( E ) Janíček, Petr 3:0 3:1 3:0 2:3 MS 23 1
               
9. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Roubal, Karel MS 3:S 3:0 3:0 3:1 3:0 31 1
( B ) Bureš, Tomáš S:3 MS S:3 S:3 S:3 S:3 -5 6
( C ) Kout, Aleš 0:3 3:S MS 3:2 3:1 3:0 23 2
( D ) Zubatý, Pavel 0:3 3:S 2:3 MS S:S 2:3 10 4
( E ) Šilhavá, Dana 1:3 3:S 1:3 S:S MS 2:3 10 5
( F ) Šrámek, Petr 0:3 3:S 0:3 3:2 3:2 MS 16 3
 
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šuhaj, Petr MS 3:0 2:3 3:0 3:0 0:3 25 2
( B ) Santo, Branko 0:3 MS 3:2 3:0 3:2 0:3 19 3
( C ) Nápravníková, Andrea 3:2 2:3 MS 3:0 0:3 0:3 17 5
( D ) Blahovský, Michal 0:3 0:3 0:3 MS 0:3 0:3 5 6
( E ) Veselý, František 0:3 2:3 3:0 3:0 MS 0:3 19 4
( F ) Ryška, Jan 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 MS 35 1

 

 9. kolo
(16. 5. - 21. 6.)

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 1:3 2:3 3:0 3:0 19 3
( B ) Liška, Miloš 3:1 MS 3:1 3:0 3:0 26 1
( C ) Matas, Filip 3:2 1:3 MS 3:0 3:0 21 2
( D ) Vlachynský, Marko 0:3 0:3 0:3 MS 3:0 10 4
( E ) Víšek, Jan 0:3 0:3 0:3 0:3 MS 4 5
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Záruba, Jaroslav MS 3:2 3:0 3:1 3:2 23 1
( B ) Glöckner, Radim 2:3 MS 3:0 3:0 1:3 19 2
( C ) Hošek, Lukáš 0:3 0:3 MS 3:S 3:2 11 4
( D ) Junger, Jan 1:3 0:3 S:3 MS 1:3 4 5
( E ) Steiner, Jiří 2:3 3:1 2:3 3:1 MS 18 3
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Jaiswal, Aditya MS S:S 3:0 S:S 3:0 12 2
( B ) Kuna, Michael S:S MS 3:2 S:S 3:0 10 3
( C ) Dvořák, Petr 0:3 2:3 MS 3:0 3:1 17 1
( D ) Vágner, Tomáš S:S S:S 0:3 MS 3:0 6 4
( E ) Fuka, Zdeněk 0:3 0:3 1:3 0:3 MS 5 5
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Dočekal, Michal MS 3:S 3:1 2:3 3:1 19 1
( B ) Švejda, Petr S:3 MS S:3 S:3 S:3 -4 5
( C ) Povolný, Petr 1:3 3:S MS 3:1 3:1 18 2
( D ) Hátle, Filip 3:2 3:S 1:3 MS 3:1 17 3
( E ) Böhm, Martin 1:3 3:S 1:3 1:3 MS 10 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Jurášek, Radan MS 3:2 1:3 2:3 2:3 13 4
( B ) Prokop, Petr 2:3 MS 3:1 2:3 0:3 13 5
( C ) Dudek, Radim 3:1 1:3 MS 2:3 2:3 14 3
( D ) Suský, Stanislav 3:2 3:2 3:2 MS 1:3 17 2
( E ) Moravec, Robert 3:2 3:0 3:2 3:1 MS 23 1
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Janoušek, Antonín MS 1:3 2:3 3:2 3:1 16 3
( B ) Musil, Martin 3:1 MS 2:3 3:S 3:2 18 2
( C ) Manko, Radovan 3:2 3:2 MS 3:2 3:1 21 1
( D ) Brožek, Pavel 2:3 S:3 2:3 MS 2:3 8 5
( E ) Svatoš, Milan 1:3 2:3 1:3 3:2 MS 12 4
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Bělovský, Martin MS S:3 3:0 2:3 3:1 15 3
( B ) Witkovský, Radek 3:S MS 3:1 0:3 0:3 12 4
( C ) Vosátková, Veronika 0:3 1:3 MS 1:3 1:3 7 5
( D ) Olšovský, Patrik 3:2 3:0 3:1 MS 3:1 24 1
( E ) Maják, Jakub 1:3 3:0 3:1 1:3 MS 17 2
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Kolařík, Dušan MS 3:2 3:0 3:2 2:3 20 2
( B ) Hořejší, Ladislav 2:3 MS 3:1 3:1 0:3 16 3
( C ) Panenka, Lukáš 0:3 1:3 MS 2:3 1:3 8 5
( D ) Bureš, Tomáš 2:3 1:3 3:2 MS 1:3 12 4
( E ) Blažek, Jiří 3:2 3:0 3:1 3:1 MS 24 1
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Kout, Aleš MS 3:2 0:3 3:0 3:1 19 3
( B ) Šuhaj, Petr 2:3 MS 3:2 0:3 3:0 16 4
( C ) Roubal, Karel 3:0 2:3 MS 1:3 3:0 19 2
( D ) Janíček, Petr 0:3 3:0 3:1 MS 3:0 21 1
( E ) Santo, Branko 1:3 0:3 0:3 0:3 MS 5 5
10. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Zubatý, Pavel MS 1:3 3:0 3:S 3:0 20 2
( B ) Šilhavá, Dana 3:1 MS 3:0 3:S 3:2 22 1
( C ) Nápravníková, Andrea 0:3 0:3 MS 3:S 0:3 7 4
( D ) Ryška, Jan S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5
( E ) Šrámek, Petr 0:3 2:3 3:0 3:S MS 15 3

 

 8. kolo
(9. 4. - 10. 5.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 0:3 2:3 3:S 3:0 15 3
( B ) Liška, Miloš 3:0 MS 3:0 3:S 3:0 25 1
( C ) Matas, Filip 3:2 0:3 MS 3:S 3:1 16 2
( D ) Gogal, David S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5
( E ) Záruba, Jaroslav 0:3 0:3 1:3 3:S MS 8 4
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Vlachynský, Marko MS 3:S 3:0 3:0 3:0 25 1
( B ) Glöckner, Radim S:3 MS S:3 3:S 3:1 8 4
( C ) Víšek, Jan 0:3 3:S MS 3:2 3:2 15 2
( D ) Jaiswal, Aditya 0:3 S:3 2:3 MS S:3 2 5
( E ) Hošek, Lukáš 0:3 1:3 2:3 3:S MS 10 3
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Kuna, Michael MS S:3 1:3 S:3 3:S 4 4
( B ) Junger, Jan 3:S MS 3:0 2:3 3:0 21 1
( C ) Steiner, Jiří 3:1 0:3 MS 3:1 3:S 17 2
( D ) Dvořák, Petr 3:S 3:2 1:3 MS 3:S 15 3
( E ) Dočekal, Michal S:3 0:3 S:3 S:3 MS -2 5
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Vágner, Tomáš MS 3:0 3:2 3:0 3:S 23 1
( B ) Fuka, Zdeněk 0:3 MS 3:2 3:0 3:0 20 2
( C ) Švejda, Petr 2:3 2:3 MS 3:0 3:S 17 3
( D ) Povolný, Petr 0:3 0:3 0:3 MS 3:1 9 4
( E ) Jurášek, Radan S:3 0:3 S:3 1:3 MS 1 5
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Prokop, Petr MS 1:3 2:3 1:3 3:S 11 4
( B ) Hátle, Filip 3:1 MS 3:2 3:0 3:1 24 1
( C ) Dudek, Radim 3:2 2:3 MS 3:2 S:S 12 3
( D ) Böhm, Martin 3:1 0:3 2:3 MS 2:3 13 2
( E ) Janovský, Jiří S:3 1:3 S:S 3:2 MS 5 5
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Bělovský, Martin MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5
( B ) Janoušek, Antonín 3:S MS 2:3 2:3 2:3 13 4
( C ) Musil, Martin 3:S 3:2 MS 1:3 1:3 13 3
( D ) Suský, Stanislav 3:S 3:2 3:1 MS 2:3 18 2
( E ) Moravec, Robert 3:S 3:2 3:1 3:2 MS 20 1
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Manko, Radovan MS 3:2 S:3 S:S 3:0 10 3
( B ) Brožek, Pavel 2:3 MS 3:2 3:0 3:0 22 1
( C ) Svatoš, Milan 3:S 2:3 MS 2:3 3:0 17 2
( D ) Kolařík, Dušan S:S 0:3 3:2 MS 2:3 8 5
( E ) Witkovský, Radek 0:3 0:3 0:3 3:2 MS 8 4
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hořejší, Ladislav MS 0:3 3:2 1:3 1:3 10 4
( B ) Vosátková, Veronika 3:0 MS 3:1 0:3 0:3 15 3
( C ) Kout, Aleš 2:3 1:3 MS 0:3 1:3 8 5
( D ) Olšovský, Patrik 3:1 3:0 3:0 MS 3:1 26 1
( E ) Maják, Jakub 3:1 3:0 3:1 1:3 MS 21 2
9. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Panenka, Lukáš MS 1:3 1:3 0:3 3:S 2:3 12 3
( B ) Šuhaj, Petr 3:1 MS 3:1 S:S S:S S:3 9 4
( C ) Bureš, Tomáš 3:1 1:3 MS 3:S 3:1 2:3 21 2
( D ) Zubatý, Pavel 3:0 S:S S:3 MS S:3 S:3 3 6
( E ) Šilhavá, Dana S:3 S:S 1:3 3:S MS 0:3 5 5
( F ) Blažek, Jiří 3:2 3:S 3:2 3:S 3:0 MS 25 1
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Roubal, Karel MS 3:S 3:S 3:0 3:0 3:S 26 1
( B ) Nápravníková, Andrea S:3 MS 3:S 1:3 2:3 1:3 10 5
( C ) Ryška, Jan S:3 S:3 MS S:3 S:3 S:3 -5 6
( D ) Janíček, Petr 0:3 3:1 3:S MS 3:0 3:1 24 2
( E ) Šrámek, Petr 0:3 3:2 3:S 0:3 MS 1:3 13 4
( F ) Santo, Branko S:3 3:1 3:S 1:3 3:1 MS 17 3

 

7. kolo
(7. 3. - 5. 4.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Zahradník, Jakub MS 2:3 3:0 2:3 3:1 19 2
( B ) Liška, Miloš 3:2 MS 3:1 3:0 3:1 24 1
( C ) Vlachynský, Marko 0:3 1:3 MS S:3 S:3 1 5
( D ) Matas, Filip 3:2 0:3 3:S MS 3:S 14 3
( E ) Glöckner, Radim 1:3 1:3 3:S S:3 MS 7 4
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Gogal, David MS 3:0 3:0 3:0 3:0 28 1
( B ) Záruba, Jaroslav 0:3 MS 3:1 3:0 3:1 20 2
( C ) Kuna, Michael 0:3 1:3 MS 3:0 1:3 12 4
( D ) Junger, Jan 0:3 0:3 0:3 MS 0:3 4 5
( E ) Víšek, Jan 0:3 1:3 3:1 3:0 MS 16 3
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Steiner, Jiří MS 0:3 1:3 3:0 3:2 15 3
( B ) Jaiswal, Aditya 3:0 MS 2:3 3:S 3:0 21 1
( C ) Hošek, Lukáš 3:1 3:2 MS 3:2 2:3 19 2
( D ) Vágner, Tomáš 0:3 S:3 2:3 MS 3:1 9 5
( E ) Fuka, Zdeněk 2:3 0:3 3:2 1:3 MS 11 4
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Švejda, Petr MS 1:3 3:2 3:1 3:1 19 3
( B ) Dvořák, Petr 3:1 MS 1:3 3:1 3:1 20 2
( C ) Dočekal, Michal 2:3 3:1 MS 3:0 3:0 23 1
( D ) Prokop, Petr 1:3 1:3 0:3 MS 2:3 8 5
( E ) Hátle, Filip 1:3 1:3 0:3 3:2 MS 10 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Dudek, Radim MS 3:1 S:3 2:3 3:1 14 3
( B ) Povolný, Petr 1:3 MS 3:2 3:S 3:1 17 2
( C ) Jurášek, Radan 3:S 2:3 MS 3:0 3:0 21 1
( D ) Bělovský, Martin 3:2 S:3 0:3 MS 2:3 8 5
( E ) Janoušek, Antonín 1:3 1:3 0:3 3:2 MS 10 4
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Musil, Martin MS 1:3 3:1 2:3 3:2 16 3
( B ) Böhm, Martin 3:1 MS 2:3 0:3 3:0 17 2
( C ) Manko, Radovan 1:3 3:2 MS 1:3 3:2 14 4
( D ) Janovský, Jiří 3:2 3:0 3:1 MS 3:0 25 1
( E ) Brabec, Jakub 2:3 0:3 2:3 0:3 MS 8 5
             
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Suský, Stanislav MS 3:2 3:0 1:3 3:1 20 2
( B ) Brožek, Pavel 2:3 MS 3:0 1:3 3:0 19 3
( C ) Svatoš, Milan 0:3 0:3 MS 0:3 3:1 9 4
( D ) Moravec, Robert 3:1 3:1 3:0 MS 3:1 25 1
( E ) Hořejší, Ladislav 1:3 0:3 1:3 1:3 MS 7 5
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Kolařík, Dušan MS 3:S 1:3 3:1 3:2 17 2
( B ) Panenka, Lukáš S:3 MS S:3 0:3 S:3 -2 5
( C ) Witkovský, Radek 3:1 3:S MS 2:3 3:1 19 1
( D ) Vosátková, Veronika 1:3 3:0 3:2 MS 0:3 15 4
( E ) Kout, Aleš 2:3 3:S 1:3 3:0 MS 16 3
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Šuhaj, Petr MS 3:S 3:2 0:3 0:3 11 3
( B ) Roubal, Karel S:3 MS 1:3 S:3 2:3 3 5
( C ) Bureš, Tomáš 2:3 3:1 MS 0:3 0:3 11 4
( D ) Olšovský, Patrik 3:0 3:S 3:0 MS 3:0 25 1
( E ) Maják, Jakub 3:0 3:2 3:0 0:3 MS 20 2
 
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Zubatý, Pavel MS 3:1 2:3 0:3 3:S 3:2 19 3
( B ) Nápravníková, Andrea 1:3 MS 0:3 0:3 3:S 3:2 13 5
( C ) Šilhavá, Dana 3:2 3:0 MS 1:3 3:S 3:1 24 2
( D ) Blažek, Jiří 3:0 3:0 3:1 MS 3:0 2:3 30 1
( E ) Šrámek, Petr S:3 S:3 S:3 0:3 MS 2:3 1 6
( F ) Santo, Branko 2:3 2:3 1:3 3:2 3:2 MS 18 4

 

 6. kolo
(29. 1. - 1. 3.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Gogal, David MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5
( B ) Zahradník, Jakub 3:S MS 1:3 2:3 3:1 15 3
( C ) Liška, Miloš 3:S 3:1 MS 3:1 3:0 23 1
( D ) Vlachynský, Marko 3:S 3:2 1:3 MS 3:0 18 2
( E ) Záruba, Jaroslav 3:S 1:3 0:3 0:3 MS 8 4
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Matas, Filip MS 2:3 3:1 3:0 3:0 23 2
( B ) Glöckner, Radim 3:2 MS 3:0 3:0 3:1 25 1
( C ) Steiner, Jiří 1:3 0:3 MS 3:1 S:3 8 5
( D ) Kuna, Michael 0:3 0:3 1:3 MS 3:0 11 3
( E ) Jaiswal, Aditya 0:3 1:3 3:S 0:3 MS 8 4
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Švejda, Petr MS 3:2 1:3 2:3 0:3 11 5
( B ) Hošek, Lukáš 2:3 MS 3:2 1:3 3:S 14 3
( C ) Junger, Jan 3:1 2:3 MS 3:2 1:3 16 2
( D ) Víšek, Jan 3:2 3:1 2:3 MS 3:0 21 1
( E ) Dvořák, Petr 3:0 S:3 3:1 0:3 MS 13 4
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Vágner, Tomáš MS 3:0 3:S 1:3 3:1 19 2
( B ) Dudek, Radim 0:3 MS 0:3 0:3 3:1 9 4
( C ) Dočekal, Michal S:3 3:0 MS 3:2 S:3 10 3
( D ) Fuka, Zdeněk 3:1 3:0 2:3 MS 3:0 23 1
( E ) Povolný, Petr 1:3 1:3 3:S 0:3 MS 9 5
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Prokop, Petr MS 2:3 3:2 3:1 3:1 20 1
( B ) Jurášek, Radan 3:2 MS 3:0 2:3 2:3 18 3
( C ) Musil, Martin 2:3 0:3 MS 0:3 3:1 11 4
( D ) Hátle, Filip 1:3 3:2 3:0 MS 3:1 20 2
( E ) Böhm, Martin 1:3 3:2 1:3 1:3 MS 11 5
               
6. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Suský, Stanislav MS 3:2 0:3 0:3 3:1 0:3 14 6
( B ) Bělovský, Martin 2:3 MS 3:2 3:2 2:3 1:3 18 3
( C ) Manko, Radovan 3:0 2:3 MS 1:3 3:2 0:3 18 4
( D ) Janoušek, Antonín 3:0 2:3 3:1 MS 2:3 0:3 20 2
( E ) Brožek, Pavel 1:3 3:2 2:3 3:2 MS 1:3 17 5
( F ) Janovský, Jiří (dk) 3:0 3:1 3:0 3:0 3:1 MS 33 1
             
7. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Svatoš, Milan MS 3:2 3:S 1:3 3:1 1:3 19 3
( B ) Kolařík, Dušan 2:3 MS 3:S 1:3 3:2 1:3 16 4
( C ) Šindler, Jakub  S:3 S:3 MS S:3 S:3 S:3 -5 6
( D ) Brabec, Jakub 3:1 3:1 3:S MS 3:2 1:3 23 2
( E ) Panenka, Lukáš 1:3 2:3 3:S 2:3 MS 0:3 13 5
( F ) Moravec, Robert (dk) 3:1 3:1 3:S 3:1 3:0 MS 29 1
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Magoč, Jan MS S:S S:3 S:S S:3 -4 5
( B ) Hořejší, Ladislav 3:S MS 3:1 3:S 3:1 20 1
( C ) Witkovský, Radek 3:S 1:3 MS 3:S 2:3 13 3
( D ) Šuhaj, Petr S:S S:S S:3 MS S:3 -4 4
( E ) Vosátková, Veronika 3:S 1:3 3:2 3:S MS 15 2
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Roubal, Karel  MS 3:1 3:0 3:S 0:3 18 2
( B ) Zubatý, Pavel 1:3 MS 0:3 3:S 0:3 8 4
( C ) Bureš, Tomáš 0:3 3:0 MS 3:S 3:1 18 3
( D ) Nápravníková, Andrea S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5
( E ) Kout, Aleš 3:0 3:0 1:3 3:S MS 20 1
 
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šilhavá, Dana MS 0:3 2:3 S:S S:3 S:S 1 6
( B ) Olšovský, Patrik 3:0 MS 3:1 3:2 3:0 3:1 31 1
( C ) Blažek, Jiří 3:2 1:3 MS 0:3 3:0 3:2 20 3
( D ) Maják, Jakub S:S 2:3 3:0 MS 3:0 3:0 23 2
( E ) Šrámek, Petr 3:S 0:3 0:3 0:3 MS 2:3 10 5
( F ) Santo, Branko S:S 1:3 2:3 0:3 3:2 MS 10 4

 

 5. kolo
(22. 12. - 25. 1.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Gogal, David MS 3:1 1:3 3:2 3:0 20 3
( B ) Matas, Filip 1:3 MS 1:3 2:3 3:0 14 4
( C ) Zahradník, Jakub 3:1 3:1 MS 0:3 3:0 20 2
( D ) Liška, Miloš 2:3 3:2 3:0 MS 3:0 22 1
( E ) Kocánek, Jiří 0:3 0:3 0:3 0:3 MS 4 5
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Vlachynský, Marko MS 3:0 1:3 3:0 3:0 23 1
( B ) Glöckner, Radim 0:3 MS 2:3 3:0 3:1 17 3
( C ) Záruba, Jaroslav 3:1 3:2 MS 3:1 2:3 20 2
( D ) Švejda, Petr 0:3 0:3 1:3 MS 1:3 6 5
( E ) Steiner, Jiří 0:3 1:3 3:2 3:1 MS 14 4
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Kuna, Michael MS 3:0 3:S 3:1 3:1 23 1
( B ) Hošek, Lukáš 0:3 MS 3:S 0:3 0:3 7 4
( C ) Vágner, Tomáš S:3 S:3 MS S:S S:3 -4 5
( D ) Junger, Jan 1:3 3:0 S:S MS 1:3 10 3
( E ) Jaiswal, Aditya 1:3 3:0 3:S 3:1 MS 19 2
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Víšek, Jan MS 3:2 3:0 3:S 3:2 21 1
( B ) Dvořák, Petr 2:3 MS S:3 3:1 3:0 15 2
( C ) Dudek, Radim 0:3 3:S MS S:3 3:2 9 4
( D ) Dočekal, Michal S:3 1:3 3:S MS 3:0 12 3
( E ) Prokop, Petr 2:3 0:3 2:3 0:3 MS 8 5
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Fuka, Zdeněk MS 3:0 3:S 3:1 3:0 24 1
( B ) Povolný, Petr 0:3 MS 3:1 3:1 3:1 19 2
( C ) Jurášek, Radan S:3 1:3 MS 3:0 3:1 14 3
( D ) Suský, Stanislav 1:3 1:3 0:3 MS 0:3 6 5
( E ) Musil, Martin 0:3 1:3 1:3 3:0 MS 12 4
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Bělovský, Martin MS 3:S 1:3 0:3 3:2 12 3
( B ) Ryška, Jan S:3 MS S:3 S:3 S:3 -4 5
( C ) Hátle, Filip 3:1 3:S MS 3:0 3:1 23 1
( D ) Böhm, Martin 3:0 3:S 0:3 MS 3:2 17 2
( E ) Manko, Radovan 2:3 3:S 1:3 2:3 MS 12 4
             
7. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Svatoš, Milan MS 3:S 0:3 0:3 1:3 0:3 9 5
( B ) Magoč, Jan S:3 MS S:3 S:3 3:S S:3 0 6
( C ) Janoušek, Antonín 3:0 3:S MS 1:3 3:1 2:3 22 3
( D ) Brožek, Pavel 3:0 3:S 3:1 MS 3:1 0:3 24 2
( E ) Kolařík, Dušan 3:1 S:3 1:3 1:3 MS 0:3 10 4
( F ) Šindler, Jakub (dk) 3:0 3:S 3:2 3:0 3:0 MS 30 1
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hořejší, Ladislav MS 3:S 1:3 3:2 2:3 14 3
( B ) Roubal, Karel S:3 MS S:3 3:1 S:3 3 5
( C ) Brabec, Jakub 3:1 3:S MS 3:1 3:1 22 1
( D ) Witkovský, Radek 2:3 1:3 1:3 MS 3:2 12 4
( E ) Panenka, Lukáš 3:2 3:S 1:3 2:3 MS 14 2
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Šuhaj, Petr MS 3:1 2:3 3:1 3:2 20 2
( B ) Šilhavá, Dana 1:3 MS 1:3 1:3 0:3 7 5
( C ) Vosátková, Veronika 3:2 3:1 MS 3:2 3:1 22 1
( D ) Zubatý, Pavel 1:3 3:1 2:3 MS 1:3 13 4
( E ) Bureš, Tomáš 2:3 3:0 1:3 3:1 MS 18 3
 
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Nápravníková, Andrea MS 3:1 3:1 S:3 11 2
( B ) Šrámek, Petr 1:3 MS 1:3 0:3 5 4
( C ) Santo, Branko 1:3 3:1 MS 0:3 9 3
( D ) Kout, Aleš 3:S 3:0 3:0 MS 18 1

 

 4. kolo
(15. 11. - 13. 12.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Suchan, Zdeněk MS 0:3 3:0 3:0 3:0 22 2
( B ) Steiner, Petr 3:0 MS 3:2 3:1 3:0 25 1
( C ) Gogal, David 0:3 2:3 MS 2:3 3:0 14 4
( D ) Matas, Filip 0:3 1:3 3:2 MS 3:1 14 3
( E ) Vlachynský, Marko 0:3 0:3 0:3 1:3 MS 5 5
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Zahradník, Jakub MS 1:3 2:3 3:1 3:0 18 3
( B ) Liška, Miloš 3:1 MS 3:2 3:1 3:0 24 1
( C ) Kocánek, Jiří 3:2 2:3 MS 3:2 3:2 18 2
( D ) Glöckner, Radim 1:3 1:3 2:3 MS 3:0 14 4
( E ) Huček, Tomáš 0:3 0:3 2:3 0:3 MS 6 5
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Záruba, Jaroslav MS 3:1 3:1 3:2 3:1 23 1
( B ) Švejda, Petr 1:3 MS 3:0 3:1 0:3 16 3
( C ) Kuna, Michael 1:3 0:3 MS 3:1 1:3 11 4
( D ) Hošek, Lukáš 2:3 1:3 1:3 MS 0:3 8 5
( E ) Steiner, Jiří 1:3 3:0 3:1 3:0 MS 22 2
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Vágner, Tomáš MS 2:3 3:1 3:1 S:3 14 3
( B ) Junger, Jan 3:2 MS 3:1 1:3 3:1 19 1
( C ) Víšek, Jan 1:3 1:3 MS 3:1 2:3 13 4
( D ) Dvořák, Petr 1:3 3:1 1:3 MS S:3 9 5
( E ) Jaiswal, Aditya 3:S 1:3 3:2 3:S MS 15 2
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Fuka, Zdeněk MS S:3 3:0 S:3 3:0 12 4
( B ) Dudek, Radim 3:S MS 1:3 3:1 3:2 17 2
( C ) Dočekal, Michal 0:3 3:1 MS 3:0 3:0 21 1
( D ) Prokop, Petr 3:S 1:3 0:3 MS 3:1 13 3
( E ) Povolný, Petr 0:3 2:3 0:3 1:3 MS 7 5
               
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Jurášek, Radan MS 3:S 3:0 3:S 3:0 22 1
( B ) Bělovský, Martin S:3 MS S:3 S:3 S:3 -4 5
( C ) Suský, Stanislav 0:3 3:S MS 3:S 3:2 14 2
( D ) Ryška, Jan S:3 3:S S:3 MS S:3 1 4
( E ) Musil, Martin 0:3 3:S 2:3 3:S MS 12 3
             
7. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Hátle, Filip MS 3:2 2:3 3:1 3:0 1:3 23 2
( B ) Böhm, Martin 2:3 MS 3:0 3:1 1:3 3:2 23 3
( C ) Hořejší, Ladislav 3:2 0:3 MS 0:3 0:3 2:3 11 6
( D ) Svatoš, Milan 1:3 1:3 3:0 MS 3:S 1:3 17 4
( E ) Magoč, Jan 0:3 3:1 3:0 S:3 MS 2:3 16 5
( F ) Manko, Radovan (dk) 3:1 2:3 3:2 3:1 3:2 MS 25 1
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Janoušek, Antonín MS 3:2 3:2 3:S 3:2 19 1
( B ) Brožek, Pavel 2:3 MS 3:1 3:S 3:2 18 2
( C ) Kolařík, Dušan 2:3 1:3 MS 3:0 3:1 18 3
( D ) Šuhaj, Petr S:3 S:3 0:3 MS S:3 -2 5
( E ) Roubal, Karel 2:3 2:3 1:3 3:S MS 12 4
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Brabec, Jakub MS 3:0 3:1 2:3 3:2 21 2
( B ) Šilhavá, Dana 0:3 MS 0:3 0:3 2:3 6 5
( C ) Vosátková, Veronika 1:3 3:0 MS 2:3 S:3 11 4
( D ) Witkovský, Radek 3:2 3:0 3:2 MS 3:1 23 1
( E ) Panenka, Lukáš 2:3 3:2 3:S 1:3 MS 14 3
 
10. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Nápravníková, Andrea MS 3:0 3:1 S:3 0:3 2:3 16 4
( B ) Zubatý, Pavel 0:3 MS 3:1 3:0 0:3 3:0 22 2
( C ) Šrámek, Petr 1:3 1:3 MS 3:2 0:3 0:3 11 5
( D ) Santo, Branko 3:S 0:3 2:3 MS 0:3 0:3 10 6
( E ) Šindler, Jakub 3:0 3:0 3:0 3:0 MS 3:0 35 1
( F ) Bureš, Tomáš 3:2 0:3 3:0 3:0 0:3 MS 21 3

 

 3. kolo
(10. 10. - 8. 11.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 3,0
( A ) Suchan, Zdeněk MS 0:3 0:3 3:1 3:1 14 3
( B ) Steiner, Petr 3:0 MS 3:2 3:2 3:1 23 1
( C ) Gogal, David 3:0 2:3 MS 3:1 3:2 21 2
( D ) Zahradník, Jakub 1:3 2:3 1:3 MS 1:3 9 5
( E ) Liška, Miloš 1:3 1:3 2:3 3:1 MS 13 4
 
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Kocánek, Jiří MS 3:2 3:2 0:3 3:S 15 3
( B ) Záruba, Jaroslav 2:3 MS 0:3 2:3 3:S 11 4
( C ) Matas, Filip 2:3 3:0 MS 2:3 3:S 17 2
( D ) Vlachynský, Marko 3:0 3:2 3:2 MS 3:2 22 1
( E ) Vondráček, Tomáš S:3 S:3 S:3 2:3 MS 0 5
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Glöckner, Radim MS 3:2 3:1 1:3 3:0 20 1
( B ) Švejda, Petr 2:3 MS 1:3 3:1 2:3 14 4
( C ) Kuna, Michael 1:3 3:1 MS 3:2 2:3 16 3
( D ) Vágner, Tomáš 3:1 1:3 2:3 MS 2:3 14 5
( E ) Huček, Tomáš 0:3 3:2 3:2 3:2 MS 16 2
 
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Fuka, Zdeněk MS 0:3 0:3 3:2 0:3 8 5
( B ) Junger, Jan 3:0 MS 1:3 3:2 0:3 15 3
( C ) Hošek, Lukáš 3:0 3:1 MS 2:3 3:1 22 1
( D ) Víšek, Jan 2:3 2:3 3:2 MS 1:3 13 4
( E ) Steiner, Jiří 3:0 3:0 1:3 3:1 MS 22 2
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Dudek, Radim MS 2:3 3:S 0:3 3:S 12 3
( B ) Dvořák, Petr 3:2 MS 3:S 3:2 3:S 18 1
( C ) Dočekal, Michal S:3 S:3 MS S:3 S:S -4 4
( D ) Jaiswal, Aditya 3:0 2:3 3:S MS 3:S 18 2
( E ) Engel, Tomáš S:3 S:3 S:S S:3 MS -4 5
6. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Jurášek, Radan MS S:3 3:1 3:2 3:0 1:3 19 3
( B ) Prokop, Petr 3:S MS 3:0 0:3 2:3 3:0 22 2
( C ) Bělovský, Martin 1:3 0:3 MS 2:3 3:1 3:1 18 4
( D ) Povolný, Petr 2:3 3:0 3:2 MS 2:3 3:1 24 1
( E ) Hátle, Filip 0:3 3:2 1:3 3:2 MS 2:3 16 6
( F ) Manko, Radovan (dk) 3:1 0:3 1:3 1:3 3:2 MS 16 5
               
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Suský, Stanislav MS 1:3 3:2 2:3 3:1 16 3
( B ) Janoušek, Antonín 3:1 MS 0:3 2:3 1:3 12 5
( C ) Ryška, Jan 2:3 3:0 MS 3:2 3:1 21 1
( D ) Musil, Martin 3:2 3:2 2:3 MS 3:2 18 2
( E ) Böhm, Martin 1:3 3:1 1:3 2:3 MS 13 4
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Brožek, Pavel MS 3:0 2:3 1:3 S:S 11 4
( B ) Hořejší, Ladislav 0:3 MS 3:2 1:3 3:1 14 3
( C ) Svatoš, Milan 3:2 2:3 MS 2:3 3:1 17 2
( D ) Magoč, Jan 3:1 3:1 3:2 MS 3:1 23 1
( E ) Brabec, Jakub S:S 1:3 1:3 1:3 MS 5 5
               
9. liga A B C D Body Místo  
 koeficient 1,4
( A ) Kolařík, Dušan MS 1:3 3:0 3:0 16 2
( B ) Šuhaj, Petr 3:1 MS 3:1 3:0 19 1
( C ) Roubal, Karel 0:3 1:3 MS 3:0 10 3
( D ) Šilhavá, Dana 0:3 0:3 0:3 MS 3 4
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Vosátková, Veronika MS 2:3 3:2 3:1 14 3
( B ) Witkovský, Radek 3:2 MS 2:3 3:0 15 2
( C ) Panenka, Lukáš 2:3 3:2 MS 3:0 15 1
( D ) Nápravníková, Andrea 1:3 0:3 0:3 MS 4 4
11. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Zubatý, Pavel MS 3:0 3:2 1:3 14 2
( B ) Šrámek, Petr 0:3 MS 1:3 1:3 5 4
( C ) Santo, Branko 2:3 3:1 MS 3:0 16 1
( D ) Bureš, Tomáš 3:1 3:1 0:3 MS 13 3

 

 2. kolo
(29. 8. - 4. 10.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 3,0
( A ) Suchan, Zdeněk MS 2:3 3:0 3:0 3:0 24 2
( B ) Steiner, Petr 3:2 MS 3:0 3:0 3:1 25 1
( C ) Kocánek, Jiří 0:3 0:3 MS 3:2 0:3 8 4
( D ) Záruba, Jaroslav 0:3 0:3 2:3 MS 1:3 7 5
( E ) Gogal, David 0:3 1:3 3:0 3:1 MS 16 3
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Liška, Miloš MS 2:3 3:1 3:1 3:1 21 2
( B ) Zahradník, Jakub 3:2 MS 3:2 3:1 3:0 23 1
( C ) Matas, Filip 1:3 2:3 MS 3:S 3:0 16 3
( D ) Glöckner, Radim 1:3 1:3 S:3 MS 1:3 5 5
( E ) Švejda, Petr 1:3 0:3 0:3 3:1 MS 10 4
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Vlachynský, Marko MS 3:2 3:2 3:0 3:S 21 2
( B ) Kuna, Michael 2:3 MS 0:3 3:0 3:0 18 3
( C ) Vondráček, Tomáš 2:3 3:0 MS 3:0 3:0 24 1
( D ) Fuka, Zdeněk 0:3 0:3 0:3 MS 3:2 8 4
( E ) Junger, Jan S:3 0:3 0:3 2:3 MS 4 5
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Vágner, Tomáš MS 2:3 3:0 3:1 3:1 22 1
( B ) Huček, Tomáš 3:2 MS 1:3 3:1 3:1 19 2
( C ) Hošek, Lukáš 0:3 3:1 MS 3:2 1:3 14 3
( D ) Dudek, Radim 1:3 1:3 2:3 MS 3:2 12 5
( E ) Dvořák, Petr 1:3 1:3 3:1 2:3 MS 13 4
5. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Dočekal, Michal MS 0:3 3:0 0:3 3:0 3:0 23 3
( B ) Víšek, Jan 3:0 MS 3:0 1:3 3:0 3:0 30 2
( C ) Jurášek, Radan 0:3 0:3 MS 0:3 0:3 S:S 6
( D ) Steiner, Jiří 3:0 3:1 3:0 MS 3:0 3:0 34 1
( E ) Prokop, Petr 0:3 0:3 3:0 0:3 MS 3:2 15 4
( F ) Manko, Radovan (dk) 0:3 0:3 S:S 0:3 2:3 MS 5 5
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Jaiswal, Aditya MS 3:S 3:S 3:0 3:S 19 1
( B ) Engel, Tomáš S:3 MS 3:0 3:0 3:S 17 2
( C ) Suský, Stanislav S:3 0:3 MS 0:3 3:S 5 4
( D ) Bělovský, Martin 0:3 0:3 3:0 MS 3:S 13 3
( E ) Janoušek, Antonín S:3 S:3 S:3 S:3 MS -4 5
               
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Brožek, Pavel MS S:3 S:3 3:0 S:3 4 5
( B ) Ryška, Jan 3:S MS 1:3 3:2 2:3 14 3
( C ) Povolný, Petr 3:S 3:1 MS 3:2 2:3 18 2
( D ) Hořejší, Ladislav 0:3 2:3 2:3 MS 0:3 8 4
( E ) Hátle, Filip 3:S 3:2 3:2 3:0 MS 21 1
               
8. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Musil, Martin MS 3:1 3:0 3:2 3:S 3:S 26 1
( B ) Svatoš, Milan 1:3 MS 3:1 0:3 3:S 3:S 17 3
( C ) Kolařík, Dušan 0:3 1:3 MS 1:3 3:S 3:S 13 4
( D ) Böhm, Martin 2:3 3:0 3:1 MS 3:2 0:3 22 2
( E ) Maják, Jakub S:3 S:3 S:3 2:3 MS S:3 -1 6
( F ) Žáček, Denis (dk) S:S S:3 S:3 3:0 3:S MS 8 5
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Magoč, Jan MS S:S 3:0 3:S 3:2 15 2
( B ) Šuhaj, Petr S:S MS 3:0 3:2 2:3 14 3
( C ) Vosátková, Veronika 0:3 0:3 MS 3:S 0:3 7 4
( D ) Pavelková, Ivana S:3 2:3 S:3 MS S:3 0 5
( E ) Brabec, Jakub 2:3 3:2 3:0 3:S MS 19 1
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Witkovský, Radek MS 2:3 3:2 3:1 14 3
( B ) Roubal, Karel 3:2 MS 1:3 3:0 14 2
( C ) Šilhavá, Dana 2:3 3:1 MS 3:1 15 1
( D ) Zubatý, Pavel 1:3 0:3 1:3 MS 5 4
11. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Panenka, Lukáš MS 1:3 3:1 3:1 14 2
( B ) Nápravníková, Andrea 3:1 MS 3:0 0:3 14 1
( C ) Šrámek, Petr 1:3 0:3 MS 3:2 8 4
( D ) Bureš, Tomáš 1:3 3:0 2:3 MS 12 3

 

 1. kolo
(4. 7. - 23. 8.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 3,0
( A ) Suchan, Zdeněk MS 3:0 2:3 3:0 3:0 24 1
( B ) Liška, Miloš 0:3 MS 2:3 2:3 3:1 13 4
( C ) Steiner, Petr 3:2 3:2 MS 3:2 3:2 20 2
( D ) Kocánek, Jiří 0:3 3:2 2:3 MS 3:2 14 3
( E ) Zahradník Jakub 0:3 1:3 2:3 2:3 MS 9 5
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Matas, Filip MS 3:2 0:3 3:0 1:3 15 3
( B ) Záruba, Jaroslav 2:3 MS 3:2 3:0 1:3 17 2
( C ) Vlachynský, Marko 3:0 2:3 MS S:S 1:3 11 4
( D ) Kuna, Michael 0:3 0:3 S:S MS 1:3 3 5
( E ) Gogal, David 3:1 3:1 3:1 3:1 MS 24 1
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Vágner, Tomáš MS 0:3 3:S 3:2 0:3 11 4
( B ) Glöckner, Radim 3:0 MS 3:S 3:2 3:2 21 1
( C ) Huček, Tomáš S:3 S:3 MS 1:3 S:3 -1 5
( D ) Švejda, Petr 2:3 2:3 3:1 MS 3:1 18 2
( E ) Vondráček, Tomáš 3:0 2:3 3:S 1:3 MS 16 3
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Hošek, Lukáš MS 3:1 3:2 0:3 3:2 17 3
( B ) Dočekal, Michal 1:3 MS 0:3 1:3 0:3 6 5
( C ) Fuka, Zdeněk 2:3 3:0 MS 1:3 3:0 19 2
( D ) Junger, Jan 3:0 3:1 3:1 MS 3:0 26 1
( E ) Víšek, Jan 2:3 3:0 0:3 0:3 MS 12 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Jaiswal, Aditya MS S:S 3:S S:S 1:3 4 4
( B ) Dudek, Radim S:S MS 3:S 3:2 3:2 13 2
( C ) Engel, Tomáš S:3 S:3 MS S:3 S:3 -4 5
( D ) Jurášek, Radan S:S 2:3 3:S MS 2:3 9 3
( E ) Dvořák, Petr 3:1 2:3 3:S 3:2 MS 18 1
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Brožek, Pavel MS 0:3 1:3 1:3 3:S 9 4
( B ) Steiner, Jiří 3:0 MS 3:0 3:0 3:S 25 1
( C ) Prokop, Petr 3:1 0:3 MS 3:2 3:S 16 2
( D ) Suský, Stanislav 3:1 0:3 2:3 MS 3:S 14 3
( E ) Ryška, Jan S:3 S:3 S:3 S:3 MS -4 5
               
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Bělovský, Martin MS 0:3 3:0 3:1 3:0 21 1
( B ) Janoušek, Antonín 3:0 MS 3:2 3:1 1:3 20 2
( C ) Musil, Martin 0:3 2:3 MS 3:0 2:3 14 4
( D ) Svatoš, Milan 1:3 1:3 0:3 MS 0:3 6 5
( E ) Povolný, Petr 0:3 3:1 3:2 3:0 MS 19 3
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Magoč, Jan MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5
( B ) Kolařík, Dušan 3:S MS 3:0 0:3 1:3 14 3
( C ) Šuhaj, Petr 3:S 0:3 MS S:3 1:3 6 4
( D ) Hořejší, Ladislav 3:S 3:0 3:S MS 0:3 16 2
( E ) Hátle, Filip 3:S 3:1 3:1 3:0 MS 23 1
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Böhm, Martin MS 1:3 3:0 3:1 3:1 21 2
( B ) Maják, Jakub 3:1 MS 3:0 3:0 2:3 23 1
( C ) Witkovský, Radek 0:3 0:3 MS 3:0 2:3 12 4
( D ) Roubal, Karel 1:3 0:3 0:3 MS 3:2 9 5
( E ) Vosátková, Veronika 1:3 3:2 3:2 2:3 MS 15 3
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Pavelková, Ivana MS 2:3 3:1 3:1 15 1
( B ) Panenka, Lukáš 3:2 MS 3:0 1:3 13 3
( C ) Nápravníková, Andrea 1:3 0:3 MS 0:3 4 4
( D ) Brabec, Jakub 1:3 3:1 3:0 MS 15 2
11. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šilhavá, Dana MS 3:0 3:0 3:0 21 1
( B ) Zubatý, Pavel 0:3 MS 3:1 3:1 13 2
( C ) Šrámek, Petr 0:3 1:3 MS 0:3 4 3
( D ) Bureš, Tomáš 0:3 1:3 3:0 MS 10 4

 

 9. kolo
(22. 5. - 24. 6.)

(neoficiální výsledky zadané hráči elektronicky naleznete zde)

1. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Suchan, Zdeněk MS 3:2 3:S 3:1 S:S 3:1 20 1
( B ) Matas, Filip 2:3 MS 3:S 2:3 3:S 0:3 14 4
( C ) Záruba, Jaroslav S:S S:3 MS S:3 S:S S:3 -4 5
( D ) Kocánek, Jiří 1:3 3:2 3:S MS 3:S 0:3 16 3
( E ) Vlachynský, Marko S:S S:3 S:S S:3 MS S:S -5 6
( F ) Liška, Miloš (dk) 1:3 3:0 3:S 3:0 S:S MS 19 2
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Morkus, Vratislav MS S:3 3:S 3:S 3:2 12 2
( B ) Zahradník, Jakub 3:S MS 3:0 3:2 3:0 23 1
( C ) Vágner, Tomáš S:3 0:3 MS S:3 S:S -2 5
( D ) Glöckner, Radim S:3 2:3 3:S MS S:3 5 4
( E ) Kuna, Michael 2:3 0:3 S:S 3:S MS 7 3
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Hampl, Richard MS 1:3 S:3 S:3 3:1 6 5
( B ) Huček, Tomáš 3:1 MS 2:3 3:1 3:0 22 1
( C ) Švejda, Petr 3:S 3:2 MS 2:3 3:2 17 2
( D ) Hošek, Lukáš 3:S 1:3 3:2 MS 2:3 14 3
( E ) Dočekal, Michal 1:3 0:3 2:3 3:2 MS 11 4
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Fuka, Zdeněk MS 2:3 3:1 3:S 3:S 17 2
( B ) Junger, Jan 3:2 MS 3:2 3:S 3:1 20 1
( C ) Víšek, Jan 1:3 2:3 MS 3:S 3:S 13 3
( D ) Jaiswal, Aditya S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5
( E ) Dudek, Radim S:3 1:3 S:3 3:S MS 4 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Jurášek, Radan MS 2:3 3:1 3:0 3:1 22 1
( B ) Dvořák, Petr 3:2 MS 3:1 2:3 3:0 21 2
( C ) Brožek, Pavel 1:3 1:3 MS 3:1 3:1 16 3
( D ) Prokop, Petr 0:3 3:2 1:3 MS 3:0 15 4
( E ) Suský, Stanislav 1:3 0:3 1:3 0:3 MS 6 5
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Ryška, Jan MS 3:1 3:2 1:3 3:0 20 1
( B ) Janoušek, Antonín 1:3 MS 2:3 2:3 1:3 10 5
( C ) Musil, Martin 2:3 3:2 MS 2:3 3:1 17 3
( D ) Bělovský, Martin 3:1 3:2 3:2 MS 0:3 17 2
( E ) Svatoš, Milan 0:3 3:1 1:3 3:0 MS 16 4
               
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Maják, Jakub MS 2:3 0:3 S:3 1:3 5 5
( B ) Kolařík, Dušan 3:2 MS 3:0 2:3 2:3 18 2
( C ) Witkovský, Radek 3:0 0:3 MS 1:3 0:3 11 4
( D ) Šuhaj, Petr 3:S 3:2 3:1 MS 0:3 16 3
( E ) Povolný, Petr 3:1 3:2 3:0 3:0 MS 25 1
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Roubal, Karel MS 0:3 0:3 0:3 3:1 9 4
( B ) Hořejší, Ladislav 3:0 MS 1:3 2:3 3:2 17 3
( C ) Böhm, Martin 3:0 3:1 MS 1:3 3:0 22 2
( D ) Hátle, Filip 3:0 3:2 3:1 MS 3:0 25 1
( E ) Vosátková, Veronika 1:3 2:3 0:3 0:3 MS 7 5
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Pavelková, Ivana MS 2:3 3:1 3:0 3:0 23 1
( B ) Nápravníková, Andrea 3:2 MS 3:2 3:1 1:3 18 3
( C ) Šilhavá, Dana 1:3 2:3 MS 3:0 1:3 14 4
( D ) Zubatý, Pavel 0:3 1:3 0:3 MS 2:3 7 5
( E ) Panenka, Lukáš 0:3 3:1 3:1 3:2 MS 18 2
10. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Horáčková, Tereza MS 3:0 3:0 3:S 18 1
( B ) Šrámek, Petr 0:3 MS 0:3 3:S 6 3
( C ) Bureš, Tomáš 0:3 3:0 MS 3:S 12 2
( D ) Adámek, Kamil S:3 S:3 S:3 MS -3 4

 

 8. kolo
(10. 4. - 10. 5.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,8
( A ) Suchan, Zdeněk MS 3:0 3:0 3:1 3:0 27 1
( B ) Morkus, Vratislav 0:3 MS 0:3 S:3 0:3 2 5
( C ) Matas, Filip 0:3 3:0 MS 2:3 3:0 18 2
( D ) Zahradník, Jakub 1:3 3:S 3:2 MS 2:3 14 4
( E ) Záruba, Jaroslav 0:3 3:0 0:3 3:2 MS 14 3
2. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,6
( A ) Kocánek, Jiří MS 2:3 3:0 3:0 3:1 23 2
( B ) Vlachynský, Marko 3:2 MS 3:1 3:0 3:0 25 1
( C ) Vágner, Tomáš 0:3 1:3 MS 3:0 3:1 16 3
( D ) Hampl, Richard 0:3 0:3 0:3 MS 3:0 10 4
( E ) Huček, Tomáš 1:3 0:3 1:3 0:3 MS 6 5
3. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,4
( A ) Švejda, Petr MS 3:0 3:1 0:3 1:3 16 3
( B ) Fuka, Zdeněk 0:3 MS 1:3 0:3 0:3 5 5
( C ) Junger, Jan 1:3 3:1 MS 1:3 3:2 15 4
( D ) Glöckner, Radim 3:0 3:0 3:1 MS 3:1 26 1
( E ) Kuna, Michael 3:1 3:0 2:3 1:3 MS 18 2
4. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Víšek, Jan MS 3:0 3:0 0:3 0:3 16 3
( B ) Hošek, Lukáš 0:3 MS 3:1 3:S 3:0 18 1
( C ) Jurášek, Radan 0:3 1:3 MS 0:3 S:3 3 5
( D ) Dočekal, Michal 3:0 S:3 3:0 MS 3:2 18 2
( E ) Dvořák, Petr 3:0 0:3 3:S 2:3 MS 15 4
5. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Ryška, Jan MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5
( B ) Brožek, Pavel 3:S MS 1:3 3:2 0:3 12 3
( C ) Jaiswal, Aditya 3:S 3:1 MS 3:0 3:2 22 1
( D ) Janoušek, Antonín 3:S 2:3 0:3 MS 0:3 9 4
( E ) Dudek, Radim 3:S 3:0 2:3 3:0 MS 21 2
6. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Prokop, Petr MS 3:1 3:S 3:2 3:0 22 1
( B ) Suský, Stanislav 1:3 MS 3:2 3:0 3:1 20 2
( C ) Magoč, Jan S:3 2:3 MS S:3 S:3 0 5
( D ) Maják, Jakub 2:3 0:3 3:S MS 2:3 11 4
( E ) Musil, Martin 0:3 1:3 3:S 3:2 MS 12 3
               
7. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Bělovský, Martin MS 3:1 3:0 2:3 3:0 23 1
( B ) Svatoš, Milan 1:3 MS 3:1 3:1 3:0 21 2
( C ) Kolařík, Dušan 0:3 1:3 MS 3:2 3:0 15 4
( D ) Witkovský, Radek 3:2 1:3 2:3 MS 3:0 17 3
( E ) Roubal, Karel 0:3 0:3 0:3 0:3 MS 4 5
               
8. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Šuhaj, Petr MS 3:0 3:2 0:3 3:0 20 2
( B ) Pavelková, Ivana 0:3 MS 1:3 0:3 0:3 5 5
( C ) Hořejší, Ladislav 2:3 3:1 MS 0:3 1:3 12 4
( D ) Povolný, Petr 3:0 3:0 3:0 MS 3:1 27 1
( E ) Böhm, Martin 0:3 3:0 3:1 1:3 MS 16 3
               
9. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Horáčková, Tereza MS 2:3 S:3 S:3 S:3 0 5
( B ) Nápravníková, Andrea 3:2 MS 2:3 0:3 0:3 10 4
( C ) Šilhavá, Dana 3:S 3:2 MS 0:3 0:3 11 3
( D ) Hátle, Filip 3:S 3:0 3:0 MS 3:2 23 1
( E ) Vosátková, Veronika 3:S 3:0 3:0 2:3 MS 21 2
10. liga A B C D E Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Havel, Bohumil MS S:3 S:3 S:3 S:S -4 4
( B ) Zubatý, Pavel 3:S MS 2:3 3:2 3:S 16 2
( C ) Panenka, Lukáš 3:S 3:2 MS 3:2 3:S 18 1
( D ) Šrámek, Petr 3:S 2:3 2:3 MS 3:S 14 3
( E ) Adámek, Kamil S:S S:3 S:3 S:3 MS -4 5

 

 7. kolo
(6. 3 - 5. 4.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,8  
( A ) Suchan, Zdeněk MS 0:3 3:0 3:1 2:3 17 3  
( B ) Morkus, Vratislav 3:0 MS 1:3 3:1 3:1 21 1  
( C ) Kocánek, Jiří 0:3 3:1 MS 3:0 0:3 15 4  
( D ) Vlachynský, Marko 1:3 1:3 0:3 MS S:3 4 5  
( E ) Matas, Filip 3:2 1:3 3:0 3:S MS 18 2  
                   
2. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,6  
( A ) Gogal, David MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5  
( B ) Zahradník, Jakub 3:S MS 3:0 3:0 3:1 24 1  
( C ) Švejda, Petr 3:S 0:3 MS 1:3 2:3 10 4  
( D ) Záruba, Jaroslav 3:S 0:3 3:1 MS 3:1 17 2  
( E ) Vágner, Tomáš 3:S 1:3 3:2 1:3 MS 13 3  
                   
3. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,4  
( A ) Hampl, Richard MS 3:2 3:1 3:0 3:0 25 1  
( B ) Huček, Tomáš 2:3 MS 3:0 3:2 3:1 21 2  
( C ) Fuka, Zdeněk 1:3 0:3 MS 3:0 3:1 16 3  
( D ) Junger, Jan 0:3 2:3 0:3 MS 3:0 12 4  
( E ) Víšek, Jan 0:3 1:3 1:3 0:3 MS 6 5  
                   
4. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,2  
( A ) Glöckner, Radim MS 3:1 3:1 3:S 3:1 22 1  
( B ) Hošek, Lukáš 1:3 MS 3:S 3:S 1:3 12 3  
( C ) Jurášek, Radan 1:3 S:3 MS 3:S 1:3 7 4  
( D ) Starosta, Robert S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5  
( E ) Kuna, Michael 1:3 3:1 3:1 3:S MS 18 2  
                   
5. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Dočekal, Michal MS 3:0 0:3 0:3 3:1 3:1 21 3
( B ) Prokop, Petr 0:3 MS 1:3 2:3 1:3 0:3 9 6
( C ) Ryška, Jan 3:0 3:1 MS 1:3 0:3 1:3 18 4
( D ) Dvořák, Petr 3:0 3:2 3:1 MS 3:0 1:3 27 2
( E ) Brožek, Pavel 1:3 3:1 3:0 0:3 MS 0:3 17 5
( F ) Jaiswal, Aditya (dk) 1:3 3:0 3:1 3:1 3:0 MS 28 1
                   
6. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,8  
( A ) Bělovský, Martin MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5  
( B ) Suský, Stanislav 3:S MS 0:3 3:S 3:1 15 3  
( C ) Janoušek, Antonín 3:S 3:0 MS 3:2 1:3 18 1  
( D ) Magoč, Jan 3:S S:3 2:3 MS S:3 5 4  
( E ) Dudek, Radim 3:S 1:3 3:1 3:S MS 16 2  
                   
7. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,6  
( A ) Maják, Jakub MS 3:0 3:1 3:2 2:3 21 2  
( B ) Svatoš, Milan 0:3 MS 3:0 1:3 3:1 16 3  
( C ) Kolařík, Dušan 1:3 0:3 MS 0:3 3:0 11 4  
( D ) Musil, Martin 2:3 3:1 3:0 MS 3:0 23 1  
( E ) Šuhaj, Petr 3:2 1:3 0:3 0:3 MS 9 5  
                   
8. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,4  
( A ) Pavelková, Ivana MS 1:3 3:S 0:3 3:0 14 3  
( B ) Witkovský, Radek 3:1 MS 2:3 0:3 3:1 16 2  
( C ) Hořejší, Ladislav S:3 3:2 MS 1:3 3:0 13 4  
( D ) Roubal, Karel 3:0 3:0 3:1 MS 3:1 26 1  
( E ) Horáčková, Tereza 0:3 1:3 0:3 1:3 MS 6 5  
                   
9. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,2  
( A ) Nápravníková, Andrea MS 0:3 3:S 0:3 0:3 7 4  
( B ) Šilhavá, Dana 3:0 MS 3:S 0:3 0:3 13 3  
( C ) Chládek, Pavel S:3 S:3 MS S:3 S:3 -4 5  
( D ) Povolný, Petr 3:0 3:0 3:S MS 3:2 23 1  
( E ) Böhm, Martin 3:0 3:0 3:S 2:3 MS 21 2  
                   
10. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,0  
( A ) Hátle, Filip MS 3:0 3:0 3:0 3:0 28 1  
( B ) Havel, Bohumil 0:3 MS S:S S:3 S:S -2 5  
( C ) Dlouhá, Pavlína 0:3 S:S MS 0:3 1:3 3 4  
( D ) Vosátková, Veronika 0:3 3:S 3:0 MS 3:S 16 2  
( E ) Adámek, Kamil 0:3 S:S 3:1 S:3 MS 5 3  

 

6. kolo
(31. 1. - 1. 3.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášen/vyřazen z ligy

1. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,8  
( A ) Suchan, Zdeněk MS 3:0 3:0 3:0 3:0 28 1  
( B ) Gogal, David 0:3 MS 1:3 S:3 S:3 1 5  
( C ) Kocánek, Jiří 0:3 3:1 MS 3:2 3:2 17 2  
( D ) Vlachynský, Marko 0:3 3:S 2:3 MS 3:1 14 3  
( E ) Zahradník, Jakub 0:3 3:S 2:3 1:3 MS 10 4  
                   
2. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,6  
( A ) Morkus, Vratislav MS 3:1 3:0 3:S 3:0 24 1  
( B ) Matas, Filip 1:3 MS 1:3 3:S 3:0 15 3  
( C ) Steiner, Jiří 0:3 3:1 MS 3:S 3:0 18 2  
( D ) Vondráček, Tomáš S:3 S:3 S:3 MS S:3 -4 5  
( E ) Švejda, Petr 0:3 0:3 0:3 3:S MS 7 4  
                   
3. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,4  
( A ) Glöckner, Radim MS S:3 S:3 S:3 S:3 -4 5  
( B ) Záruba, Jaroslav 3:S MS 3:1 3:0 3:1 23 1  
( C ) Vágner, Tomáš 3:S 1:3 MS 3:2 3:0 18 2  
( D ) Hampl, Richard 3:S 0:3 2:3 MS 3:2 13 3  
( E ) Huček, Tomáš 3:S 1:3 0:3 2:3 MS 10 4  
                   
4. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,2  
( A ) Fuka, Zdeněk MS 3:2 3:S 3:0 3:1 22 1  
( B ) Hošek, Lukáš 2:3 MS 1:3 3:2 1:3 12 4  
( C ) Junger, Jan S:3 3:1 MS 3:1 3:2 16 3  
( D ) Jurášek, Radan 0:3 2:3 1:3 MS 1:3 8 5  
( E ) Víšek, Jan 1:3 3:1 2:3 3:1 MS 17 2  
                   
5. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 2,0  
( A ) Starosta, Robert MS 3:S 3:S 2:3 1:3 13 2  
( B ) Bělovský, Martin S:3 MS S:3 S:3 S:3 -4 5  
( C ) Dočekal, Michal S:3 3:S MS S:S S:3 6 4  
( D ) Prokop, Petr 3:2 3:S S:S MS 0:3 9 3  
( E ) Kuna, Michael 3:1 3:S 3:S 3:0 MS 21 1  
                   
6. liga A B C D E F Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Ryška, Jan MS 1:3 3:1 3:S 0:3 3:2 18 3
( B ) Dvořák, Petr 3:1 MS 3:0 3:S 3:2 3:0 29 1
( C ) Suský, Stanislav 1:3 0:3 MS 3:S 0:3 3:2 13 5
( D ) Janoušek, Antonín S:3 S:3 S:3 MS 3:1 0:3 4 6
( E ) Brožek, Pavel 3:0 2:3 3:0 1:3 MS 3:0 26 2
( F ) Hátle, Filip (dk) 2:3 0:3 2:3 3:0 0:3 MS 14 4
                   
7. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,6  
( A ) Magoč, Jan MS 3:1 3:0 3:1 1:3 21 2  
( B ) Maják, Jakub 1:3 MS 3:1 3:2 0:3 14 3  
( C ) Svatoš, Milan 0:3 1:3 MS 3:0 1:3 12 4  
( D ) Kolařík, Dušan 1:3 2:3 0:3 MS 0:3 7 5  
( E ) Dudek, Radim 3:1 3:0 3:1 3:0 MS 26 1  
                   
8. liga A B C D E Body Místo  
 koeficient 1,4  
( A ) Musil, Martin MS 3:0 3:1 3:0 3:1 26 1  
( B ) Šuhaj, Petr 0:3 MS 3:0 3:0 2:3 18 2  
( C ) Pavelková, Ivana 1:3 0:3