Blog

Změny cen a cenová zvýhodnění

Vážení sportovní přátelé,

s příchodem nového roku, do kterého Vám přejeme hlavně hodně zdraví, došlo ke změně cen za využití squashových kurtů a posilovny.

Jako jedno z mála, možná jediné sportovní centrum, přes veškeré peripetie posledních let, ať už to bylo například covidové období či zvyšování cen energií, jsme nezvyšovali ceny, aby možnost utužovat své zdraví sportovními aktivitami zůstávala stále stejně dostupná. Avšak abychom mohli i nadále poskytovat služby, na jaké jste zvyklí, museli jsme do roku 2024 některé ceny bohužel navýšit.

Také jsme připravili velmi zajímavá cenová zvýhodnění pro naše stálé návštěvníky, kteří mohou využít zlevněné vstupy na squash a do posilovny, a to formou
– permanentky na 10 vstupů či
– permanentní rezervaci.

 

PERMANENTKA NA 10 VSTUPŮ

Umožňuje zákazníkovi registrovanému v našem on-line rezervačním systému koupit permanentku na 10 hodin bez předem určeného termínu. Aktivitu si pak rezervuje průběžně dle svého uvážení a místo hotovostní úhrady použije kredit ze své permanentky, přičemž jej každá hodina vyjde významně levněji než jednorázový vstup. V případě potřeby je možné hodinu v předstihu zrušit, aniž by propadla – pokud je rezervace zrušena alespoň 24 hodin předem, je možné hodinu nahradit.

 

PERMANENTNÍ REZERVACE

Umožňuje pravidelný sportovní rytmus bez starostí s rezervací a obsazeností sportoviště a zároveň přináší významnou slevu z jednorázové ceny. Permanentní rezervace je pevně blokovaná hodina na zákazníkem vybraný den v týdnu a hodinu, na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. V případě potřeby je možné hodinu v předstihu zrušit, aniž by propadla – pokud je rezervace zrušena alespoň 24 hodin předem, je možné hodinu nahradit.

 

KOMPLETNÍ CENÍKY SQUASHE ZDE A POSILOVNY ZDE.