Fotogalerie

Squash Modrý svět

VÍTEJTE V MODRÉM SVĚTĚ

Areál

Modrý svět najdete v klidné části Prahy 18 – Letňan, která je snadno dostupná autem i MHD . Bílé dveře k recepci sportcentra uvidíte před sebou ihned po vstupu do budovy žlutými dveřmi. Po sportování můžete s přáteli strávit další příjemný čas v přilehlé restauraci Chelsea, kde můžete chutně doplnit bílkoviny, minerály a cukry. Restaurace má samostatný vstup z ulice a letní zahrádku.

Squash

Odreagujte se a užijte si squash v příjemném prostředí na oblíbených kvalitních kurtech Fiberesin. Kvalita kurtů Fiberesin spočívá v pravidelném odskoku míče od země a stěn ve všech místech. Navíc Vám nabízíme jedinečnou možnost absolutního soukromí při hře díky oddělenému umístění kurtu č. 3. Na recepci je možné zakoupit občerstvení i kompletní squashové vybavení. Naše ceny patří k nejnižším v celé Praze, přijďte se přesvědčit.

Posilovna

Při cvičení v privátní posilovně máte absolutní soukromí. K dispozici máte vybavení pro cvičení všech partií těla.

Sál

Ve víceúčelovém sále o rozloze 80 metrů čtverečních se konají pravidelné aktivity pro dospělé i děti. V neobsazených hodinách je možné si sál pronajmout. Sál je vybaven zvukovou aparaturou, zrcadly, cvičebními míči, lehkými činkami, boxovacím pytlem atp.

Historie

Při většině našich činností se díváme směrem vpřed a někdy není od věci podívat se, co máme za sebou… před otevřením Modrého světa bylo nutné provést rekonstrukci původního nevzhledného a prakticky nevyužívaného Lidového domu. Fotografie Lidového domu a jeho přestavby z let 1999 – 2001 si můžete prohlédnout níže.