Cvičení

Squash Modrý svět

CVIČENÍ

Rozvrh cvičení a dalších aktivit

Rozvrh pravidelných cvičení a aktivit pořádaných v sále naleznete pod uvedeným odkazem, včetně kontaktu na jejich organizátory, kteří Vám rádi poskytnou další informace.

Vybavení sálu

Sál je vybaven plovoucí podlahou, zrcadly, zvukovou aparaturou a dále cvičebními pomůckami, např. lehčími činkami, velkými balony, karimatkami, stepy atp.

Galerie

Víceúčelový sál

Ve víceúčelovém sále o rozloze 80 m2 se koná mnoho pravidelných i nepravidelných aktivit pro dospělé a děti.

V neobsazených hodinách je možné si sál pronajmout pro cvičení, nacvičování tanečních a cvičebních sestav a další akce. Více informací zde.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – navštěvují nás lidé různého věku vyznávající aktivní přístup k životu. Pro umístění reklamy na Vaši firmu či produkt nabízíme dobře viditelné plochy na squashových kurtech či na dalších sportovištích. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Zaměstnanecké benefity – jste-li jako zaměstnanec odměňován prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou pro Vás ideální pro snadné využívání sportovních služeb. Výše vkladu na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Při využití sportoviště bude úhrada odečtena po Vaší kontrole z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – můžete spolupracovat při výchově a herním růstu našich juniorů i dospělých hráčů, z nichž někteří již dosáhli nebo třeba někdy dosáhnou zajímavých úspěchů. Naši junioři získávají již patnáct let medailová umístění na národních a mezinárodních akcích, extraligový tým žen se pravidelně umisťuje na medialových pozicích, stal se i Mistrem ČR. Další možnosti spolupráce nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár.