Víceúčelový sál

Víceúčelový sál

Squash Modrý svět

VÍCEÚČELOVÝ SÁL

Jak to funguje

Ve víceúčelovém sále o rozloze 80 m2 se koná mnoho pravidelných i nepravidelných aktivit pro dospělé a děti. V neobsazených hodinách je možné si sál pronajmout pro cvičení, nacvičování tanečních a cvičebních sestav a další akce. Rezervace můžete provádět pomocí on-line rezervačního systému nebo na tel. 603 147 921.

Dlouhodobé rezervace – máte-li zájem o opakovanou či dlouhodobou rezervaci sálu, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Vybavení sálu

Sál je vybaven plovoucí podlahou, zrcadly, zvukovou aparaturou a dále cvičebními pomůckami, např. lehčími činkami, velkými balony, karimatkami, stepy atp.

Cena sálu za hodinu užívání dle pásma

7-16 16-18 18-20 20-21 21-22
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 170 Kč 290 Kč 320 Kč 290 Kč 190 Kč
PÁTEK 170 Kč 220 Kč 190 Kč
9-17 17-18 18-21
SOBOTA 170 Kč
NEDĚLE 170 Kč 220 Kč 290 Kč

* Platby jsou možné v hotovosti nebo prostřednictvím odpisového listu (viz níže). Nepřijímáme platební karty.

Galerie

Rozvrh cvičení a dalších aktivit

Rozvrh pravidelných cvičení a aktivit pořádaných v sále naleznete pod uvedeným odkazem, včetně kontaktu na jejich organizátory, kteří Vám rádi poskytnou další informace.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – navštěvují nás lidé různého věku vyznávající aktivní přístup k životu. Pro umístění reklamy na Vaši firmu či produkt nabízíme dobře viditelné plochy na squashových kurtech či na dalších sportovištích. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Zaměstnanecké benefity – jste-li jako zaměstnanec odměňován prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou pro Vás ideální pro snadné využívání sportovních služeb. Výše vkladu na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Při využití sportoviště bude úhrada odečtena po Vaší kontrole z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – můžete spolupracovat při výchově a herním růstu našich juniorů i dospělých hráčů, z nichž někteří již dosáhli nebo třeba někdy dosáhnou zajímavých úspěchů. Naši junioři získávají již patnáct let medailová umístění na národních a mezinárodních akcích, extraligový tým žen se pravidelně umisťuje na medialových pozicích, stal se i Mistrem ČR. Další možnosti spolupráce nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár.