Posilovna

Squash Modrý svět

PRIVÁTNÍ POSILOVNA

Jak to funguje

Posilovna je provozována na principu rezervace celé posilovny v žádanou hodinu jen pro Vás.
V rezervovanou dobu tak nemají do posilovny přístup jiné osoby než ty, které pozvete. Tak je zaručeno absolutní soukromí při cvičení. Ceny uvedeny níže jsou konečnou cenou za celou posilovnu za hodinu, bez ohledu na počet osob, které v posilovně jsou. Doporučený počet osob je dvě až čtyři. Rezervace můžete provádět pomocí on-line rezervačního systému nebo na tel. 603 147 921.

Vybavení posilovny

Vybavení posilovny umožňuje posilování všech partií těla a svalových skupin. Posilovna je vybevana posilovací věží s několika kladkovými stanovišti (snožování, roznožování, předkopávání, zakopávání, motýlek, hrazda, bench press atd.), stacionárním kolem, dvěma běžeckými pásy, cvičebními lavicemi, činkami, kettlebelly a žebřinami s nástavcem pro různé formy přítahů.

Cena za hodinu za celou posilovnu

Za posilovnu platíte neměnnou cenu bez ohledu na počet osob. Doporučený počet je dvě až čtyři osoby.

Pondělí – Čtvrtek
7-17
17-22
1 hodina 160
Kč/hod
190
Kč/hod
10 hodin* 120
Kč/hod
150
Kč/hod
Pátek – Neděle, svátky
 po celý den
1 hodina 160
Kč/hod
10 hodin* 120
Kč/hod

* Cena při využití permanentky na 10 vstupů, viz níže.

Platby jsou možné v hotovosti nebo prostřednictvím odpisového listu (viz níže). Nepřijímáme platební karty.

Permanentka na 10 vstupů

Zákazník registrovaný v on-line rezervačním systému si může koupit permanentku na 10 hodin bez předem určeného termínu. Posilovnu si pak rezervuje průběžně dle svého uvážení a místo hotovostní úhrady použije kredit ze své permanentky, přičemž i v tomto případě jej každá hodina vyjde o více než 20% levněji.

Cena této permanentky na 10 hodin je
– 1200 Kč pro časové pásmo pondělí až čtvrtek 7-17 hodin a celý víkend
– 1500 Kč bez omezení časového pásma

Kredit z permanentky může být čerpán po její registraci do systému, nejpozději do 5 pracovních dní od zaplacení. Kredit může být poté využit i na dříve rezervované, ale ještě neuskutečněné hodiny.

V případě potřeby můžete hodinu v předstihu zrušit, aniž by propadla – pokud svou rezervaci zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

Permanentní rezervace do posilovny

Umožní Vám pravidelný cvičební rytmus bez starostí s rezervací a obsazeností posilovny a ušetříte 20 %. Permanentní rezervace je pevně blokovaná hodina na Vámi vybraný den v týdnu a hodinu, na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. V případě potřeby můžete hodinu zrušit, aniž by propadla – pokud svou rezervaci zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

Galerie

Dárkové poukazy

Udělejte radost dárkem pro zdraví v podobě možnosti cvičit v posilovně v absolutním soukromí. Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na odpisový list či permanentku. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, squash, ping-pong, nákup sportovního oblečení atp.

Odpisový list

Odpisový list slouží jako Váš účet pro úhradu využitých služeb. Na rozdíl od permanentky nejste vázáni pevnou dobou a aktivitu si rezervujete podle svých aktuálních možností. Nemusíte mít u sebe žádný finanční obnos, úhrada za využití sportoviště či za občerstvení nebo nákup zboží bude odečtena ze zůstatku na odpisovém listě. Odměňuje-li Vás zaměstnavatel prostřednictvím benefitů, odpisový list je ideální a jednoduchá forma, jak čerpat benefity od zaměstnavatele na sportovní aktivity.

Benefit Management

Benefitové body společnosti Benefit Management, s. r. o. (BM) můžete využít k platbám za permanentku nebo k založení odpisového listu, má-li Váš zaměstnavatel uzavřenou smlouvu s BM o čerpání bodů.

Jak postupovat:

  1. Objednáte si u nás permanentku nebo odpisový list v určité hodnotě (min. 1 000 Kč). Objednávka obsahuje Vaše jméno a e-mail, označení Vašeho zaměstnavatele (firma, IČO) a informaci, že platba bude provedena prostřednictvím společnosti BM.
  2. Společnost BM Vám na zadanou e-mailovou adresu zašle výzvu k odsouhlasení faktury na objednané služby.
  3. Po Vašem odsouhlasení faktury a následném proplacení společností BM můžete objednané služby čerpat.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – navštěvují nás lidé různého věku vyznávající aktivní přístup k životu. Pro umístění reklamy na Vaši firmu či produkt nabízíme dobře viditelné plochy na squashových kurtech či na dalších sportovištích. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Zaměstnanecké benefity – jste-li jako zaměstnanec odměňován prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou pro Vás ideální pro snadné využívání sportovních služeb. Výše vkladu na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Při využití sportoviště bude úhrada odečtena po Vaší kontrole z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – můžete spolupracovat při výchově a herním růstu našich juniorů i dospělých hráčů, z nichž někteří již dosáhli nebo třeba někdy dosáhnou zajímavých úspěchů. Naši junioři získávají již patnáct let medailová umístění na národních a mezinárodních akcích, extraligový tým žen se pravidelně umisťuje na medialových pozicích, stal se i Mistrem ČR. Další možnosti spolupráce nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár.