Klub

Squash Modrý svět

SPORTOVNÍ KLUB

O KLUBU

Klub organizuje akce pro veřejnost, tréninky juniorů a v rámci výkonnostní skupiny připravuje hráče všech věkových kategorií k účasti v různých individuálních a týmových soutěžích.

JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE

Od září roku 2007 organizujeme v rámci sportovního klubu v Modrém světě školu squashe pro juniory. Do tréninkového procesu jsou pod odborným vedením zapojeni chlapci a dívky od 6 do 19 let. Více informací zde.

AKCE PRO VEŘEJNOST

Organizujeme mnoho akcí pro širokou squashovou veřejnost – kurzy různého zaměření, turnaje všech úrovní, zájmové soutěže pro pravidelný pohyb.

Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy (více zde).

Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy (více zde).

ZÁVODNÍ OKRUH

Naši hráči a hráčky jsou úspěšní na národním a mezinárodním poli, kde již přes patnáct let získávají medailová umístění napříč různými kategoriemi.

Naše týmy aktuálně působí v extralize žen a první, druhé a třetí lize mužů. Mezi naše výsledkově nejúspěšnější hráče současnosti patří Anna Serme, Terez Elznicová, David Linhart, Kači Týcová, Petr Steiner, Miloš Liška, Sofie Hausknotzová, Lukáš Kučiak, Jaroslav Záruba a další.