Akce pro veřejnost

Akce pro veřejnost

Squash Modrý svět

AKCE PRO VEŘEJNOST

Organizujeme mnoho akcí pro širokou veřejnost – kurzy různého zaměření, turnaje všech úrovní, zájmové soutěže pro pravidelný pohyb. Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy. Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy. Chlapci a dívky ve věku 6 – 19 let mohou absolvovat tréninky v Juniorské škole squashe.

KURZY A PODOBNÉ AKCE

Můžete využít individuální i skupinové lekce s trenéry squashe, kteří se věnují hráčům všech úrovní, od začátečníků po profesionály. Můžete se zúčastnit pravidelných i nahodilých akcí – kondičních a kompenzačních tréninků, kurzů mentální přípravy atp. Více informací najdete zde.

TURNAJE PRO VŠECHNY

Pořádáme turnaje pro hráče a hráčky všech úrovní. Více informací najdete zde.

ZÁJMOVÁ LIGA OPEN

Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy. Více informací najdete zde.

ZÁJMOVÁ LIGA ŽENY

Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy. Více informací najdete zde.

JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE

Již mnoho let organizujeme v rámci sportovního klubu v Modrém světě úspěšnou školu squashe pro juniory. Do tréninkového procesu jsou pod odborným vedením zapojeni chlapci a dívky od 6 do 19 let. Více informací najdete zde.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v rámci sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců, propagace či sportovního partnerství. Organizujeme na míru teambuildingové a další akce.

Zaměstnanecké benefity – odměňujete-li Vaše zaměstnance prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou ideální a jednoduchou formou čerpání sportovních služeb jednotlivých zaměstnanců. Výše zůstatku na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží zcela na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Zaměstnanci bude při každém využití sportoviště odečtena úhrada z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Reklamní plochy – sportovní komplex Squash Modrý Svět navštíví denně desítky lidí v produktivním věku, vyznávajících aktivní přístup k životu. Pro reklamu Vaší firmy či Vašeho produktu nabízíme dobře viditelné plochy přímo na kurtech. Můžete využít plochy nad čelními stěnami či na tin-boardech. Uvažujete-li o využití této formy propagace, přes e-mail modrysvet@centrum.cz si s Vámi rádi domluvíme termín osobního jednání.

Akce na míru – organizujeme na míru teambuildingové tréninky a turnaje, mental coaching, exhibiční utkání profesionálních hráčů atp. Po společné akci může proběhnout také posezení v sousední restauraci.

Partnerství na sportovním poli – další možnosti zviditelnění nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár, kterých se účastní na sedmdesát squashistů a squashistek různé výkonnosti. Zajímavou příležitostí může být spolupráce při výchově a herním růstu juniorů v Juniorské škole squashe, ve které celoročně trénuje na čtyřicet perspektivních nadšenců. Navazující squashová akademie se pyšní již několika tituly mistrů a vicemistrů republiky, ženský tým se účastní nejvyšší národní soutěže . Spoluprací se sportovním klubem můžete přímo zaujmout minimálně sto organizovaných sportovců, desítky dalších denně pak z řad veřejnosti prostřednictvím transparentů na sportovištích, našich webových stránek atd.