Akce pro veřejnost

Squash Modrý svět

AKCE PRO VEŘEJNOST

Organizujeme mnoho akcí pro širokou squashovou veřejnost – kurzy různého zaměření, turnaje všech úrovní, zájmové soutěže pro pravidelný pohyb.

Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy. Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy.

Chlapci a dívky ve věku 6 – 19 let mohou absolvovat tréninky v Juniorské škole squashe.

KURZY A PODOBNÉ AKCE

Můžete využít lekce s trenéry squashe, kteří se věnují hráčům všech úrovní, od začátečníků po profesionály. Můžete se zúčastnit pravidelných kondičních a kompenzačních tréninků.

TURNAJE PRO VŠECHNY

Pořádáme turnaje pro hráče a hráčky všech úrovní. Propozice dalšího turnaje tu najdete, jakmile ho připravíme.

ZÁJMOVÁ LIGA OPEN

Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy.

Akutální kolo, pravidla, žebříček, odehraná kola, vítězové.

ZÁJMOVÁ LIGA ŽENY

Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy.

Aktuální kolo, pravidla, žebříček, odehraná kola, vítězky.

JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE

Od září roku 2007 organizujeme v rámci sportovního klubu v Modrém světě školu squashe pro juniory. Do tréninkového procesu jsou pod odborným vedením zapojeni chlapci a dívky od 6 do 19 let.

 

Hlavním cílem trenérského týmu je vyplnění volného času juniorů zábavným a dynamickým sportem. Během tréninků rozvíjíme squashové a všeobecné pohybové dovednosti, koordinaci pohybů, cit pro míč a prostor, osobnost dítěte v kolektivu a férové chování. Podle dalšího zájmu juniorů a rodičů je možné absolvovat intenzivnější rozvoj specializovaných squashových dovedností a fyzického potenciálu pro úspěšnou účast na oficiálních turnajích.

Tréninky probíhají ve skupinách každý týden od září do června, je možné domluvit také individuální tréninky. Dále organizujeme společné kempy, soustředění v přírodě, turnájky a zajímavé soutěže. Tréninkovým procesem Juniorské školy squashe prošly desítky juniorů, mnoho z nich u nás trénuje několik let. Máme radost hlavně z jejich radosti z pohybu a rozvoje.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – sportovní komplex Squash Modrý Svět navštíví denně desítky lidí v produktivním věku, vyznávajících aktivní přístup k životu. Pro reklamu Vaší firmy či Vašeho produktu nabízíme dobře viditelné plochy přímo na kurtech. Můžete využít plochy nad čelními stěnami či na tin-boardech. Uvažujete-li o využití této formy propagace, přes e-mail modrysvet@centrum.cz si s Vámi rádi domluvíme termín osobního jednání.

Zaměstnanecké benefity – odměňujete-li Vaše zaměstnance prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou ideální a jednoduchou formou čerpání sportovních služeb jednotlivých zaměstnanců. Výše zůstatku na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží zcela na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Zaměstnanci bude při každém využití sportoviště odečtena úhrada z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – další možnosti zviditelnění nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár, kterých se účastní na sedmdesát squashistů a squashistek různé výkonnosti. Zajímavou příležitostí může být spolupráce při výchově a herním růstu juniorů v Juniorské škole squashe, ve které celoročně trénuje na čtyřicet perspektivních nadšenců. Navazující squashová akademie se pyšní již několika tituly mistrů a vicemistrů republiky, ženský tým se účastní nejvyšší národní soutěže . Spoluprací se sportovním klubem můžete přímo zaujmout minimálně sto sportovců, desítky dalších denně např. prostřednictvím našich webových stránek, transparenty na sportovištích apod.