Ping Pong

Squash Modrý svět

ZAHRAJTE SI PING PONG

Jak to funguje

Každý všední den od 8 do 16 hodin nebo v sobotu po celý den či v neděli do 17 hodin si můžete ve víceúčelovém sále zahrát ping pong. Umístění hracího stolu zajišťuje značný prostor pro hru a po dobu hraní máte celý sál k dispozici jen pro sebe. Rezervace můžete provádět pomocí on-line rezervačního systému nebo na tel. 603 147 921.

Cena a půjčovné na hodinu hry

Hodina hry 170 Kč
2 pálky 40 Kč
Míček 15 Kč
Sálová obuv 50 Kč
Ručník 20 Kč

* Platby jsou možné v hotovosti nebo prostřednictvím odpisového listu (viz níže). Nepřijímáme platební karty.

Permanentka na ping pong

Permanentka je pevně blokovaná hodina na Vámi vybraný den a hodinu v týdnu na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. Umožňuje pravidelný rytmus hraní a nemusíte si dělat starost s rezervací či obsazeností sálu. Při koupi permanentky navíc ušetříte 10 % z běžné ceny. V případě potřeby můžete hodinu zrušit, aniž by propadla – pokud svou rezervaci zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

Galerie

Benefit Management

Benefitové body společnosti Benefit Management, s. r. o. (BM) můžete využít k platbám za permanentku nebo k založení odpisového listu, má-li Váš zaměstnavatel uzavřenou smlouvu s BM o čerpání bodů.

Jak postupovat:

  1. Objednáte si u nás permanentku nebo odpisový list v určité hodnotě (min. 1 000 Kč). Objednávka obsahuje Vaše jméno a e-mail, označení Vašeho zaměstnavatele (firma, IČO) a informaci, že platba bude provedena prostřednictvím společnosti BM.
  2. Společnost BM Vám na zadanou e-mailovou adresu zašle výzvu k odsouhlasení faktury na objednané služby.
  3. Po Vašem odsouhlasení faktury a následném proplacení společností BM můžete objednané služby čerpat.

Odpisový list

Odpisový list slouží jako Váš účet pro úhradu využitých služeb. Na rozdíl od permanentky nejste vázáni pevnou dobou a aktivitu si rezervujete podle svých aktuálních možností. Nemusíte mít u sebe žádný finanční obnos, úhrada za využití sportoviště či za občerstvení nebo nákup zboží bude odečtena ze zůstatku na odpisovém listě. Odměňuje-li Vás zaměstnavatel prostřednictvím benefitů, odpisový list je ideální a jednoduchá forma, jak čerpat benefity od zaměstnavatele na sportovní aktivity.

Dárkové poukazy

Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny ping pongu, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek pro odreagování a posílení zdraví. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. squash, saunu, posilovnu apod.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – navštěvují nás lidé různého věku vyznávající aktivní přístup k životu. Pro umístění reklamy na Vaši firmu či produkt nabízíme dobře viditelné plochy na squashových kurtech či na dalších sportovištích. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Zaměstnanecké benefity – jste-li jako zaměstnanec odměňován prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou pro Vás ideální pro snadné využívání sportovních služeb. Výše vkladu na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Při využití sportoviště bude úhrada odečtena po Vaší kontrole z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – můžete spolupracovat při výchově a herním růstu našich juniorů i dospělých hráčů, z nichž někteří již dosáhli nebo třeba někdy dosáhnou zajímavých úspěchů. Naši junioři získávají již patnáct let medailová umístění na národních a mezinárodních akcích, extraligový tým žen se pravidelně umisťuje na medialových pozicích, stal se i Mistrem ČR. Další možnosti spolupráce nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár.