o klubu

Squash Modrý svět

SPORTOVNÍ KLUB

O KLUBU

Klub organizuje akce pro veřejnost, tréninky juniorů a v rámci výkonnostní skupiny připravuje hráče všech věkových kategorií k účasti v různých individuálních a týmových soutěžích.

JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE

Od září roku 2007 organizujeme v rámci sportovního klubu v Modrém světě školu squashe pro juniory. Do tréninkového procesu jsou pod odborným vedením zapojeni chlapci a dívky od 6 do 19 let. Více informací zde.

AKCE PRO VEŘEJNOST

Organizujeme mnoho akcí pro širokou squashovou veřejnost – kurzy různého zaměření, turnaje všech úrovní, zájmové soutěže pro pravidelný pohyb.

Squashoví začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči se mohou účastnit amatérské Letňanské squashové ligy (více zde).

Ženy a dívky se mohou účastnit i samostatné Ženské letňanské squashové ligy (více zde).

ZÁVODNÍ OKRUH

Naši hráči a hráčky jsou úspěšní na národním a mezinárodním poli, kde již přes patnáct let získávají medailová umístění napříč různými kategoriemi.

Naše týmy aktuálně působí v extralize žen a první, druhé a třetí lize mužů. Mezi naše výsledkově nejúspěšnější hráče současnosti patří Anna Serme, Terez Elznicová, David Linhart, Kači Týcová, Luky Kučiak, Tea Široká, Petr Steiner, Miloš Liška, Sofi Hausknotzová, Jaroslav Záruba, Marcela Štochlová a další.