Squash

Squash Modrý svět

SQUASH V Modrém světě

Naše služby využívají rekreační, pokročilí i závodní hráči každého věku již déle než dvacet let, všem nabízíme individuální přístup.

Někteří rekreační hráči či začátečníci jistě uvítají možnost hry v absolutním soukromí na odděleném kurtu.

Sportovní klub nabízí hráčům všech herních úrovní individuální či skupinové tréninky, děti a mládež ve věku 6 – 19 let se mohou rozvíjet v Juniorské škole squashe.

Prodejna

Kompletní nabídka squashového vybavení předních výrobců. Ceny zboží jsou na úrovni cen internetových obchodů, navíc si veškeré zboží můžete detailně prohlédnout a většinu vyzkoušet.

Vyberete-li si zboží, které právě není dostupné v požadované velikosti či množství, můžete ho u nás snadno objednat. Během několika dnů bude připraveno.

Ze širokého sortimentu můžete vybírat
– rakety, výplety, gripy, omotávky, crashtape, obaly
– míčky, ochranné brýle, tašky, batohy
– trenýrky, sukně, trika, tílka, potítka, čelenky
– boty, ponožky, sportovní vložky do bot, ručníky

Sportovní klub

Za uplynulých dvacet let prošel významným rozvojem ke squashcentru přidružený sportovní klub SK Squash Modrý Svět, jenž uspořádal v prosinci 2000 slavnostní otvírací turnaj Letňanský Killer, kterého se zúčastnili tehdejší či budoucí přední čeští hráči. Následovaly turnaje, soustředění, kurzy a další akce pro širokou veřejnost , založení amatérských soutěží Letňanská squashová liga, Ženská letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár. Někteří účastníci těchto soutěží si squash velmi oblíbili a začali se mu věnovat pravidelně a intenzivně. A tak od roku 2004 má klub zastoupení také v národních týmových ligách dospělých. V roce 2017 se podařilo postoupit týmu žen, jehož hráčky vzešly z Juniorské školy squashe, do extraligy a v roce 2020 jsme slavili mistrovský titul.

Juniorská škola squashe

Nabízí využití volného času všem dětem a mládeži od 6 do 19 let. Je jednou z nejdůležitějších činností sportovního klubu, a to už od roku 2007. Klub se podílel na výchově desítek juniorů, které zařadily sport mezi své pravidelné aktivity.

Galerie