Ceník

Squash Modrý svět

CENÍK SQUASHE

CENA KURTU ZA HODINU HRY dle časového pásma

7 – 8
8 – 16
16 – 17
17 – 21
21 – 22
Pondělí – Čtvrtek
190 Kč 150 Kč 220 Kč 290 Kč 190 Kč
Pátek
190 Kč 220 Kč
po celý den
Sobota – Neděle, svátky
190 Kč

* Platby jsou možné v hotovosti nebo prostřednictvím odpisového listu (viz níže). Nepřijímáme platební karty.

PŮJČOVNÉ za vybavení na hodinu hry

Raketa
40 Kč
Míček
15 Kč
Boty
50 Kč
Ručník
15 Kč

Permanentka na squash

Permanentka je pevně blokovaná hodina na Vámi vybraný den v týdnu, na Vámi zvoleném kurtu, na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. Permanentka umožňuje pravidelný rytmus hraní a nemusíte si dělat starost s rezervací či obsazeností kurtů. Při koupi permanentky navíc ušetříte 10 % z běžné ceny kurtu. V případě potřeby můžete hodinu zrušit, aniž by propadla. Pokud hodinu zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

Odpisový list

Odpisový list slouží jako Váš účet pro úhradu využitých služeb. Na rozdíl od permanentky nejste vázáni žádnou pevnou dobou a aktivitu si rezervujete podle svých aktuálních možností. Nemusíte mít u sebe žádný finanční obnos, úhrada za využití sportoviště (po dohodě i za občerstvení či nákup zboží) bude odečtena ze zůstatku na odpisovém listě. Odměňuje-li Vás zaměstnavatel prostřednictvím benefitů, odpisový list je ideální a jednoduchá forma, jak benefity čerpat na sportovní aktivity.

MultiSport karty

Stříbrné karty MultiSport u nás můžete využít na squash  každý den ve všech cenových pásmech. Pro využití karty je nutné předat ji již při příchodu.

Benefit Management, s. r. o.

Benefitové body společnosti Benefit Management, s. r. o. (BM) můžete využít k platbám za permanentku či k založení odpisového listu, má-li Váš zaměstnavatel uzavřenou smlouvu s BM o čerpání bodů.

Jak postupovat:

  1. Objednáte si u nás permanentku nebo odpisový list v určité hodnotě (min. 1 000 Kč). Objednávka obsahuje Vaše jméno a e-mail, označení Vašeho zaměstnavatele (firma, IČO) a informaci, že platba bude provedena prostřednictvím společnosti BM.
  2. Společnost BM Vám na zadanou e-mailovou adresu zašle výzvu k odsouhlasení faktury na objednané služby.
  3. Po Vašem odsouhlasení faktury a následném proplacení společností BM můžete objednané služby čerpat.

Dárkové poukazy

Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – sportovní komplex Squash Modrý Svět navštíví denně desítky lidí v produktivním věku, vyznávajících aktivní přístup k životu. Pro reklamu Vaší firmy či Vašeho produktu nabízíme dobře viditelné plochy přímo na kurtech. Můžete využít plochy nad čelními stěnami či na tin-boardech. Uvažujete-li o využití této formy propagace, přes e-mail modrysvet@centrum.cz si s Vámi rádi domluvíme termín osobního jednání.

Zaměstnanecké benefity – odměňujete-li Vaše zaměstnance prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou ideální a jednoduchou formou čerpání sportovních služeb jednotlivých zaměstnanců. Výše zůstatku na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží zcela na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Zaměstnanci bude při každém využití sportoviště odečtena úhrada z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – další možnosti zviditelnění nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár, kterých se účastní na sedmdesát squashistů a squashistek různé výkonnosti. Zajímavou příležitostí může být spolupráce při výchově a herním růstu juniorů v Juniorské škole squashe, ve které celoročně trénuje na čtyřicet perspektivních nadšenců. Navazující squashová akademie se pyšní již několika tituly mistrů a vicemistrů republiky, ženský tým se účastní nejvyšší národní soutěže . Spoluprací se sportovním klubem můžete přímo zaujmout minimálně sto sportovců, desítky dalších denně např. prostřednictvím našich webových stránek, transparenty na sportovištích apod.