Infrasauna

Squash Modrý svět

RELAXAČNÍ MÍSTNOST
S INFRASAUNOU

Jak to funguje

Relaxační místnost s infrasaunou je provozována na principu pronájmu celé místnosti v žádanou hodinu. V rezervovanou dobu tak do místnosti nemají přístup jiné osoby a můžete relaxovat a odpočívat v naprostém soukromí. Rezervace můžete provádět pomocí on-line rezervačního systému nebo na tel. 603 147 921.

Vybavení místnosti

Místnost je vybavena cedrovou infrakabinou (pro 4 osoby sedmo nebo 2 osoby ležmo), sprchou, dvěma odpočinkovými saunovými lehátky a jedním matracovým lehátkem. Uklidňující atmosféru navozuje vůně dřeva, živé rostliny a další dekorace. Prostředí je ideální k fyzickému i psychickému odpočinku.

Princip infrasaunování

Použití infrasauny přispívá k odstranění svalové únavy, bolesti kloubů, ke zvýšení obranyschopnosti organismu, celkové regeneraci i k hubnutí. Zvýšení tělesné teploty saunováním mobilizuje bílé krvinky a ochranné látky v lidském těle. Infrasauna funguje na odlišném principu než běžné sauny. V infrasauně se tělo nezahřívá jen teplem pronikajícím z teplého vzduchu přes kůži, ale infračervené záření proniká přímo do lidských tkání a tím vzniká zahřívací efekt, při kterém se teplo dostává hluboko do svalů a kloubů. Léčebné a regenerační účinky tepla jsou takto bezprostřední a mnohem intenzivnější.

Infračervená energie produkovaná infrasaunou zvyšuje 2-3krát potivost v porovnání s tradiční saunou, přestože se pracuje s teplotou vzduchu okolo 50 °C, zatímco tradiční sauna používá teploty v rozmezí 90-105 °C. Z různých důvodů není vhodné pobývat v takto vysokých teplotách delší dobu a pro někoho to může být i nebezpečné. Nižší teploty vzduchu nezatěžují nadměrně srdeční ani dýchací systém a jsou mnohem příjemnější.

Pobyt v infrasauně se doporučuje před svalovým zatížením a jakýmkoli sportovním výkonem, při svalové únavě či potížích, pro zlepšení pohyblivosti kloubů, pro zhubnutí i pro relaxaci a celkovou regeneraci.

Cena za celou místnost dle pásma

Cena za místnost s infrasaunou je neměnná bez ohledu na počet osob. Doporučený počet je dvě až čtyři osoby.

do 17 hodin 17 – 18:30 18:45 – 20:15 20:30 – 22
Pondělí – Pátek 190 Kč/hod 290 Kč 290 Kč 290 Kč
Sobota, Neděle, svátky

* Platby jsou možné v hotovosti nebo prostřednictvím odpisového listu (viz níže). Nepřijímáme platební karty.

Permanentka do infrasauny

Permanentka je pevně blokovaná hodina na Vámi vybraný den a hodinu v týdnu na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. Permanentka umožňuje pravidelný režim relaxace a doplnění energie a nemusíte si dělat starost s rezervací či obsazeností místnosti. Při koupi permanentky navíc ušetříte 10 % z běžné ceny. V případě potřeby můžete hodinu zrušit, aniž by propadla. Pokud hodinu zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

Galerie

Dárkové poukazy

Udělejte radost pro zdraví prospěšným dárkem v podobě možnosti infrasaunování a relaxace v uklidňujícím prostředí. Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na využívání místnosti či permanentku. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. squash, posilovnu, ping pong apod.

Odpisový list

Odpisový list slouží jako Váš účet pro úhradu využitých služeb. Na rozdíl od permanentky nejste vázáni pevnou dobou a aktivitu si rezervujete podle svých aktuálních možností. Nemusíte mít u sebe žádný finanční obnos, úhrada za využití sportoviště či za občerstvení nebo nákup zboží bude odečtena ze zůstatku na odpisovém listě. Odměňuje-li Vás zaměstnavatel prostřednictvím benefitů, odpisový list je ideální a jednoduchá forma, jak čerpat benefity od zaměstnavatele na sportovní aktivity.

Benefit Management

Benefitové body společnosti Benefit Management, s. r. o. (BM) můžete využít k platbám za permanentku nebo k založení odpisového listu, má-li Váš zaměstnavatel uzavřenou smlouvu s BM o čerpání bodů.

Jak postupovat:

  1. Objednáte si u nás permanentku nebo odpisový list v určité hodnotě (min. 1 000 Kč). Objednávka obsahuje Vaše jméno a e-mail, označení Vašeho zaměstnavatele (firma, IČO) a informaci, že platba bude provedena prostřednictvím společnosti BM.
  2. Společnost BM Vám na zadanou e-mailovou adresu zašle výzvu k odsouhlasení faktury na objednané služby.
  3. Po Vašem odsouhlasení faktury a následném proplacení společností BM můžete objednané služby čerpat.

Pro firmy

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy, sportovního vyžití a relaxace zaměstnanců či sportovního partnerství.

Reklamní plochy – navštěvují nás lidé různého věku vyznávající aktivní přístup k životu. Pro umístění reklamy na Vaši firmu či produkt nabízíme dobře viditelné plochy na squashových kurtech či na dalších sportovištích. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu modrysvet@centrum.cz

Zaměstnanecké benefity – jste-li jako zaměstnanec odměňován prostřednictvím benefitů, naše odpisové listy jsou pro Vás ideální pro snadné využívání sportovních služeb. Výše vkladu na odpisovém listě a možnosti čerpání záleží na Vaší poptávce, naše možnosti jsou flexibilní. Při využití sportoviště bude úhrada odečtena po Vaší kontrole z odpisového listu dle předem smluvených podmínek.

Partnerství na sportovním poli – můžete spolupracovat při výchově a herním růstu našich juniorů i dospělých hráčů, z nichž někteří již dosáhli nebo třeba někdy dosáhnou zajímavých úspěchů. Naši junioři získávají již patnáct let medailová umístění na národních a mezinárodních akcích, extraligový tým žen se pravidelně umisťuje na medialových pozicích, stal se i Mistrem ČR. Další možnosti spolupráce nabízejí celoročně konané sportovní soutěže, např. Letňanská squashová liga a Letňanský squashový pohár.