Blog

Zájmoví hráči a hráčky odehráli další kolo LSL

V neděli šestého března skončilo 4. kolo Letňanské squashové ligy. Tohoto kola se zúčastnilo celkem 34 hráčů a 7 hráček. Jsme moc rádi, že se další nadále přihlašují a mají zájem se opět scházet na squashovém kurtu!

V Open lize se o nejvyrovnanější zápasy postarali muži z 6. skupiny, když celkem odehráli 6 pětiseťáků. Nejlépe si v nich vedl Martin Bareš, který všechny své tři vyhrál a spolu s jednou jednoznačnou výhrou 3:0 si zajistil první místo a postup do 5. skupiny. Naopak nejjednoznačnější výhry si připsal v 7. skupině Filip Hátle, který se po delší pauze do ligy opět přihlásil a zvolil cestu z nejnižší skupiny. Do příštího kola tedy postupuje o skupinu výš. Dalším hráčem, který vyhrál všechny své zápasy 3:0, až na jednu skreč od soupeře, je Petr Ščučinský ve 2. skupině, a na další pokus obhájil divokou kartu. Do nejvyšší skupiny se pro 5. kolo dostal Jarda Záruba a Vráťa Morkus. V žebříčku se na prvních dvou pozicích žádné změny neudály. Zato na 3. místo se nově dostal výše zmíněný Jarda Záruba a na 4. místo vystoupal Tomáš Vágner. Pátý je aktuálně Michal Jeník. Do TOP 10 se po uplynulém kole dostali Petr Poláček (9.) a Tom Vondráček (10.).

V ženské části ligy předvedly napínavé zápasy Terka Šišková a Ivana Čepelková, které shodně odehrály jeden zápas na pět setů a jeden zápas na čtyři sety. Terce se však oba dva zápasy podařilo vyhrát a upevnila si tak prvenství i v dalším kole. Z první skupiny padá pro příští kolo Ivana Bubeníková a nahradí ji Markéta Hornová, která získala ve druhé skupině nejvíce bodů. V žebříčku se změny udály jen na pozicích 4 a 5, kde se prohodily hráčky Ivana Čepelková (aktuálně 4.) a Kamila Trnková (aktuálně 5.).

Další informace o lize, které postupně doplňujeme ze starých webových stránek, najdete v sekci „Squash – Akce pro veřejnost“.

Noví hráči a hráčky se mohou přihlásit prostřednictvím e-mailu či osobně na recepci.