Blog

Sleva 20 % na permanentky do posilovny

PERMANENTNÍ REZERVACE DO POSILOVNY

Umožní Vám pravidelný cvičební rytmus bez starostí s rezervací a obsazeností posilovny a ušetříte 20 %. Permanentní rezervace je pevně blokovaná hodina na Vámi vybraný den v týdnu a hodinu, na dobu minimálně tří celých kalendářních měsíců. V případě potřeby můžete hodinu zrušit, aniž by propadla – pokud svou rezervaci zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

 

PERMANENTKA NA 10 VSTUPŮ

Zákazník registrovaný v on-line rezervačním systému si může koupit permanentku na 10 hodin bez předem určeného termínu. Posilovnu si pak rezervuje průběžně dle svého uvážení a místo hotovostní úhrady použije kredit ze své permanentky, přičemž i v tomto případě jej každá hodina vyjde o 20% levněji.

Cena této permanentky na 10 hodin je
– 1200 Kč pro časové pásmo pondělí až čtvrtek 7-17 hodin a celý víkend
– 1500 Kč bez omezení časového pásma

Kredit z permanentky může být čerpán po její registraci do systému, nejpozději do 5 pracovních dní od zaplacení. Kredit může být poté využit i na dříve rezervované, ale ještě neuskutečněné hodiny.

V případě potřeby můžete hodinu v předstihu zrušit, aniž by propadla – pokud svou rezervaci zrušíte alespoň 24 hodin předem, můžete si ji nahradit.

 

KOMPLETNÍ INFORMACE O REŽIMU A CENÁCH POSILOVNY NAJDETE ZDE.