Blog

Kači Týcová pokračuje na London Open

7. 11. – Kači Týcová nestačila v Monte Carlu na Celine Walser ze Švýcarska. V prvním setu se Kači nepodařilo soupeřku častěji zatlačit, hrála často přes střed, míči do prostřední části kurtu nebo dopředu z nepřipravených pozic umožňovala Celine vystupňovat tlak, zejména její rychlé dvoustěnné boasty byly hodně nepříjemné. I přes netrpělivě stavěné výměny nebyl rozdíl ve skóre velký – 7/11. Ve druhém setu Kači míče srovnala, hrála více lajn a začala výměny více kontrolovat. Celine stále zlobila dvoustěnnými boasty, které jí šly opravdu parádně. Ačkoli se ve druhé sadě odehrálo stejně výměn jako v sadě první, set byl o tři minuty delší – Kači se podařilo výměny protáhnout, byla méně pod tlakem, ale k zisku více bodů chybělo častější zvyšování tempa na volejích. Ve třetím dějství, za stavu 0:2, byl na rozpoložení hráček znát předchozí průběh zápasu – Celine si věřila, případné nepřesnosti ji nechaly klidnou, naopak Kači sebedůvěrou neoplývala a každý další nezdar ji více zneklidňoval. S výsledkem 3:0 postoupila do druhého kola Celine Walser. Kači Týcové se zápas nevydařil, umí hrát lépe a snad ji více sedne další zápas okruhu PSA s Ali Loke na London Open 15. listopadu od 20 hodin.

6. 11. – Kači Týcová, členka extraligového týmu žen Modrého světa, kterému významně pomohla k zisku mistrovského titulu v minulé sezoně, pokračuje ve svých štacích na profesionálním okruhu PSA. Dnes se představí v 1. kole turnaje v Monte Carlu s dotací 20 tisíc USD. Od 19:30 hodin nastoupí proti švýcarské hráčce Celine Walser. Zápas můžete sledovat živě zde.