Blog

Je to tu! Tuto sobotu ty nejlepší v Modráku!!

V sobotu 16. dubna proběhnou v Modrém světě zápasy extraligy žen. Přijedou nejlepší české hráčky!

Za modrácký tým, který se pokusí udržet druhé místo v tabulce základní části extraligy, budou hrát například první hráčka českého žebříčku a úřadující mistryně ČR Anna Serme a Terez Elznicová, šestá hráčka žebříčku a pátá na březnovém Mistrovství.

Za hostující týmy nastoupí všechny další hráčky z české top 10 – Natálie Babjuková, Eva Feřeteková, Olga Kolářová, Tereza Svobodová, Tamara Holzbauerová, Tereza Široká, Marika Doubravová a Kristýna Vykouřilová. A mnoho dalších!

Přijďte fandit dobrému squashi a modráckým hráčkam na domácích kurtech!!

 

PROGRAM

11:00MODRÝ SVĚT (Serme, Elznicová, Hausknotzová, Klimešová, Sezemská a další) vs. PRAGUE UNITED (Luksová, Doležalová, Severinová a další)

11:00GIRL POWER (Babjuková, Feřteková, Holzbauerová, Zemanová, Vavříková a další) vs. VIKTORIA BRNO (Doubravová, Vykouřilová, Kohlerová, Čepová a další)

14:00MORAVSKÁ SLAVIA (Kolářová, Gaultier, Šrámková, Jičínská a další) vs. PRAGUE UNITED (Luksová, Doležalová, Severinová a další)

14:00GIRL POWER (Babjuková, Feřteková, Holzbauerová, Zemanová, Vavříková a další) vs. SC FAJNE (Široká, Svobodová, Brodová, Holinková a další)

17:00MODRÝ SVĚT (Serme, Elznicová, Hausknotzová, Klimešová, Sezemská a další) vs. VIKTORIA BRNO (Doubravová, Vykouřilová, Kohlerová, Čepová a další)

17:00SC FAJNE (Široká, Svobodová, Brodová, Holinková a další) vs. MORAVSKÁ SLAVIA (Kolářová, Gaultier, Šrámková, Jičínská a další)

18:00VIKTORIA BRNO (Doubravová, Vykouřilová, Kohlerová, Čepová a další) vs. MORAVSKÁ SLAVIA (Kolářová, Gaultier, Šrámková, Jičínská a další)