LSL - Letňanská squashová liga

   
Open Ženy
aktuální kolo pravidla odehraná kola v sezoně aktuální kolo pravidla odehraná kola v sezoně
žebříček vítězové 2013/14 archiv žebříček vítězky 2014/15 archiv
   

Do tohoto kola ŽLSL se zapojily 3 nové hráčky, celkem 13 účastnic. Výsledky jsou aktualizovány k 16. září.

 

2. kolo
(28. 8. - 27. 9.)

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,0
( A ) Goldmannová, Kristýna MS     0  
( B ) Engelová, Tereza   MS   0  
( C ) Nápravníková, Andrea     MS 0  
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS   1:3 2  
( B ) Šišková, Tereza   MS 0:3 1  
( C ) Čepelková, Ivana 3:1 3:0 MS 13  
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hornová, Markéta MS     0  
( B ) Bubeníková, Ivana   MS   0  
( C ) Svatková, Adéla     MS 0  
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Trnková, Kamila MS   0:3 0:3 2  
( B ) Všetečková, Lucie   MS 0:3 1:3 3  
( C ) Šlehoferová, Leona 3:0 3:0 MS 3:1 20  
( D ) Brožíková, Hana 3:0 3:1 1:3 MS 15  

 

1. kolo
(29. 6. - 23. 8.)

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS S:3 S:3 -2 3
( B ) Goldmannová, Kristýna 3:S MS 1:3 6 2
( C ) Engelová, Tereza 3:S 3:1 MS 10 1
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Nápravníková, Andrea MS 3:0 3:2 12 1
( B ) Hornová, Markéta 0:3 MS 2:3 4 3
( C ) Šišková, Tereza 2:3 3:2 MS 8 2
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Bubeníková, Ivana MS 1:3 3:0 3:0 16 2
( B ) Čepelková, Ivana 3:1 MS 3:S 3:0 17 1
( C ) Svatková, Adéla 0:3 S:3 MS 3:1 6 3
( D ) Trnková, Kamila 0:3 0:3 1:3 MS 4 4

 

 9. kolo
(16. 5. - 21. 6.)

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:2 3:0 12 1
( B ) Goldmannová, Kristýna 2:3 MS 3:0 10 2
( C ) Nápravníková, Andrea 0:3 0:3 MS 2 3
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Engelová, Tereza MS 3:S 3:1 10 1
( B ) Hornová, Markéta S:3 MS 3:0 6 2
( C ) Bubeníková, Ivana 1:3 0:3 MS 3 3
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Čepelková, Ivana MS 2:3 3:0 3:0 17 2
( B ) Šišková, Tereza 3:2 MS 3:0 3:1 18 1
( C ) Svatková, Adéla 0:3 0:3 MS 3:1 8 3
( D ) Trnková, Kamila 0:3 1:3 1:3 MS 5 4

 

 8. kolo
(9. 4. - 10. 5.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 0:3 3:2 6 2
( B ) Goldmannová, Kristýna 3:0 MS 3:1 13 1
( C ) Engelová, Tereza 2:3 1:3 MS 5 3
2. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Čepelková, Ivana MS 3:2 2:3 0:3 9 4
( B ) Hornová, Markéta 2:3 MS 3:0 1:3 12 2
( C ) Šišková, Tereza 3:2 0:3 MS 3:1 12 3
( D ) Nápravníková, Andrea 3:0 3:1 1:3 MS 15 1
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Všetečková, Lucie MS 3:S 1:3 3:0 13 2
( B ) Svatková, Adéla S:3 MS 0:3 3:1 6 3
( C ) Bubeníková, Ivana 3:1 3:0 MS 3:0 20 1
( D ) Trnková, Kamila 0:3 1:3 0:3 MS 4 4

 

 7. kolo
(7. 3. - 5. 4.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:1 3:1 12 1
( B ) Goldmannová, Kristýna 1:3 MS 3:0 9 2
( C ) Čepelková, Ivana 1:3 0:3 MS 3 3
2. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hornová, Markéta MS 3:0 0:3 3:0 15 2
( B ) Všetečková, Lucie 0:3 MS 0:3 3:1 8 3
( C ) Engelová, Tereza 3:0 3:0 MS 3:0 21 1
( D ) Svatková, Adéla 0:3 1:3 0:3 MS 4 4
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šišková, Tereza MS 0:3 3:0 3:1 14 2
( B ) Nápravníková, Andrea 3:0 MS 3:0 3:1 20 1
( C ) Bubeníková, Ivana 0:3 0:3 MS 3:0 9 3
( D ) Trnková, Kamila 1:3 1:3 0:3 MS 5 4

 

 6. kolo
(29. 1. - 1. 3.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:2 3:0 12 1
( B ) Goldmannová, Kristýna 2:3 MS 3:1 9 2
( C ) Engelová, Tereza 0:3 1:3 MS 3 3
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Čepelková, Ivana MS 3:2 3:0 12 1
( B ) Šišková, Tereza 2:3 MS 1:3 5 3
( C ) Hornová, Markéta 0:3 3:1 MS 7 2
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Nápravníková, Andrea MS S:3 S:3 S:3 -3 4
( B ) Všetečková, Lucie 3:S MS 3:2 3:1 15 1
( C ) Trnková, Kamila 3:S 2:3 MS 0:3 8 3
( D ) Svatková, Adéla 3:S 1:3 3:0 MS 13 2

 

 5. kolo
(22. 12. - 25. 1.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:0 3:2 12 1
( B ) Čepelková, Ivana 0:3 MS 0:3 2 3
( C ) Goldmannová, Kristýna 2:3 3:0 MS 10 2
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Engelová, Tereza MS 3:S 3:1 10 1
( B ) Nápravníková, Andrea S:3 MS S:3 -2 3
( C ) Šišková, Tereza 1:3 3:S MS 6 2
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Hornová, Markéta MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Trnková, Kamila 0:3 MS 3:2 6 2
( C ) Svatková, Adéla 0:3 2:3 MS 4 3

 

 4. kolo
(15. 11. - 13. 12.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:0 3:1 13 1
( B ) Čepelková, Ivana 0:3 MS 3:1 7 2
( C ) Engelová, Tereza 1:3 1:3 MS 4 3
2. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Nápravníková, Andrea MS S:S S:3 1:3 0 3
( B ) Hornová, Markéta S:S MS S:S 0:3 -1 4
( C ) Šišková, Tereza 3:S S:S MS 0:3 4 2
( D ) Goldmannová, Kristýna 3:1 3:0 3:0 MS 20 1
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Všetečková, Lucie MS 3:1 3:1 12 1
( B ) Trnková, Kamila 1:3 MS 2:3 5 3
( C ) Svatková, Adéla 1:3 3:2 MS 7 2

 

 3. kolo
(10. 10. - 8. 11.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:1 1:3 3:0 15 1
( B ) Nápravníková, Andrea 1:3 MS 3:0 1:3 11 3
( C ) Čepelková, Ivana 3:1 0:3 MS 3:0 14 2
( D ) Hornová, Markéta 0:3 3:1 0:3 MS 8 4
2. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Šišková, Tereza MS 2:3 3:2 3:S 12 2
( B ) Engelová, Tereza 3:2 MS 3:0 3:S 16 1
( C ) Všetečková, Lucie 2:3 0:3 MS 3:S 8 3
( D ) Šilhavá, Dana S:3 S:3 S:3 MS -3 4
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Goldmannová, Kristýna MS 3:1 3:0 13 1
( B ) Trnková, Kamila 1:3 MS 1:3 4 2
( C ) Svatková, Adéla 0:3 3:1 MS 7 3

 

 2. kolo
(29. 8. - 4. 10.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS S:S S:3 -2 3
( B ) Pavelková, Ivana S:S MS S:3 -2 2
( C ) Vanišová, Irena 3:S 3:S MS 8 1
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Nápravníková, Andrea MS 0:3 3:2 6 2
( B ) Čepelková, Ivana 3:0 MS 3:2 12 1
( C ) Hornová, Markéta 2:3 2:3 MS 6 3
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Šilhavá, Dana MS S:3 S:3 -2 3
( B ) Šišková, Tereza 3:S MS 0:3 5 2
( C ) Engelová, Tereza 3:S 3:0 MS 11 1
4. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Trnková, Kamila MS 3:S 0:3 5 2
( B ) Svatková, Adéla S:3 MS S:3 -2 3
( C ) Všetečková, Lucie 3:0 3:S MS 11 1

 

 1. kolo
(4. 7. - 23. 8.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS 3:S S:3 3 2
( B ) Caklová, Kateřina S:3 MS S:3 -2 3
( C ) Pavelková, Ivana 3:S 3:S MS 8 1
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:1 3:0 13 1
( B ) Nápravníková, Andrea 1:3 MS 3:2 7 2
( C ) Čepelková, Ivana 0:3 2:3 MS 4 3
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hornová, Markéta MS 1:3 3:0 3:0 16 1
( B ) Šilhavá, Dana 3:1 MS 3:0 S:S 12 2
( C ) Šišková, Tereza 0:3 0:3 MS 3:0 9 3
( D ) Trnková, Kamila 0:3 S:S 0:3 MS 1 4
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Rajchlová, Anna MS 2:3 3:S S:S 6 2
( B ) Engelová, Tereza 3:2 MS 3:S S:S 8 1
( C ) Dlouhá, Pavlína S:3 S:3 MS S:3 -3 4
( D ) Barochovská, Andrea S:S S:S 3:S MS 2 3

 

 9. kolo
(22. 5. - 24. 6.)

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Caklová, Kateřina 0:3 MS 3:0 8 2
( C ) Vanišová, Irena 0:3 0:3 MS 2 3
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Pavelková, Ivana MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Nápravníková, Andrea 0:3 MS 3:1 7 2
( C ) Hornová, Markéta 0:3 1:3 MS 3 3
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Horáčková, Tereza MS 2:3 3:2 3:1 14 1
( B ) Šilhavá, Dana 3:2 MS 0:3 3:2 11 3
( C ) Čepelková, Ivana 2:3 3:0 MS 2:3 13 2
( D ) Rajchlová, Anna 1:3 2:3 3:2 MS 10 4
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šišková, Tereza MS 3:0 S:S S:S 5 1
( B ) Trnková, Kamila 0:3 MS S:S 3:S 4 2
( C ) Dlouhá, Pavlína S:S S:S MS S:S -3 3
( D ) Barochovská, Andrea S:S S:3 S:S MS -3 4

 

 8. kolo
(10. 4. - 10. 5.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS 3:2 S:S 4 2
( B ) Caklová, Kateřina 2:3 MS 3:0 10 1
( C ) Pavelková, Ivana S:S 0:3 MS 0 3
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Vanišová, Irena MS 3:0 3:S 11 1
( B ) Nápravníková, Andrea 0:3 MS 3:S 5 2
( C ) Horáčková, Tereza S:3 S:3 MS -2 3
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hornová, Markéta MS S:3 3:0 3:1 12 1
( B ) Šilhavá, Dana 3:S MS S:S 3:S 7 2
( C ) Šišková, Tereza 0:3 S:S MS 2:3 3 4
( D ) Rajchlová, Anna 1:3 S:3 3:2 MS 6 3
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Trnková, Kamila MS 0:3 3:1 0:3 8 2
( B ) Janoušková, Kamila 3:0 MS S:S 0:3 7 3
( C ) Dlouhá, Pavlína 1:3 S:S MS S:3 0 4
( D ) Čepelková, Ivana 3:0 3:0 3:S MS 18 1

 

 7. kolo
(6. 3 - 5. 4.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo  
 koeficient 2,2  
( A ) Bušková, Veronika MS 3:0 3:0 14 1  
( B ) Vanišová, Irena 0:3 MS 1:3 3 3  
( C ) Caklová, Kateřina 0:3 3:1 MS 7 2  
               
2. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,8  
( A ) Pavelková, Ivana MS 3:2 3:2 10 1  
( B ) Hornová, Markéta 2:3 MS S:3 2 3  
( C ) Nápravníková, Andrea 2:3 3:S MS 7 2  
               
3. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,4  
( A ) Šilhavá, Dana MS 0:3 3:1 7 2  
( B ) Horáčková, Tereza 3:0 MS 3:1 13 1  
( C ) Šišková, Tereza 1:3 1:3 MS 4 3  
               
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Všetečková, Lucie MS 3:S 3:0 1:3 13 2
( B ) Janoušková, Kamila S:3 MS S:3 S:3 -3 4
( C ) Trnková, Kamila 0:3 3:S MS 0:3 6 3
( D ) Rajchlová, Anna 3:1 3:S 3:0 MS 17 1

 

6. kolo
(31. 1. - 1. 3.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Nápravníková, Andrea 0:3 MS 1:3 3 3
( C ) Caklová, Kateřina 0:3 3:1 MS 7 2
             
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Pavelková, Ivana MS 3:0 1:3 9 2
( B ) Šilhavá, Dana 0:3 MS 1:3 3 3
( C ) Vanišová, Irena 3:1 3:1 MS 12 1
             
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Hornová, Markéta MS 3:1 3:0 13 1
( B ) Horáčková, Tereza 1:3 MS 3:0 9 2
( C ) Všetečková, Lucie 0:3 0:3 MS 2 3
             
4. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šišková, Tereza MS S:S 3:0 6 1
( B ) Janoušková, Kamila S:S MS S:S -2 3
( C ) Trnková, Kamila 0:3 S:S MS 0 2

 

5. kolo
(13. 12. - 26. 1.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Bušková, Veronika MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Pavelková, Ivana 0:3 MS 2:3 4 3
( C ) Nápravníková, Andrea 0:3 3:2 MS 6 2
             
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Šilhavá, Dana MS 3:1 0:3 7 2
( B ) Hornová, Markéta 1:3 MS 0:3 3 3
( C ) Caklová, Kateřina (dk) 3:0 3:0 MS 14 1
             
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Vanišová, Irena MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Horáčková, Tereza 0:3 MS 3:0 8 2
( C ) Šišková, Tereza 0:3 0:3 MS 2 3
             
4. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Janoušková, Kamila MS 1:3 3:2 7 2
( B ) Všetečková, Lucie 3:1 MS 3:1 12 1
( C ) Trnková, Kamila 2:3 1:3 MS 5 3

 

4. kolo
(9. 11. - 10. 12.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,8  
( A ) Bušková, Veronika MS 3:0 S:3 6 2  
( B ) Pavelková, Ivana 0:3 MS 3:0 8 1  
( C ) Hornová, Markéta 3:S 0:3 MS 5 3  
               
2. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,4  
( A ) Vanišová, Irena MS 3:1 0:3 7 2  
( B ) Horáčková, Tereza 1:3 MS 2:3 5 3  
( C ) Nápravníková, Andrea 3:0 3:2 MS 12 1  
               
3. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šilhavá, Dana MS 3:1 3:0 3:0 20 1
( B ) Šišková, Tereza 1:3 MS 3:1 3:0 15 2
( C ) Janoušková, Kamila 0:3 1:3 MS 3:1 9 3
( D ) Trnková, Kamila 0:3 0:3 1:3 MS 4 4


3. kolo
(4. 10. - 3. 11.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 2,2
( A ) Vanišová, Irena MS 0:3 2:3 4 3
( B ) Bušková, Veronika 3:0 MS 3:0 14 1
( C ) Pavelková, Ivana 3:2 0:3 MS 6 2
             
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Fickerová, Jana MS 3:0 3:0 14 1
( B ) Hornová, Markéta 0:3 MS 3:2 6 2
( C ) Horáčková, Tereza 0:3 2:3 MS 4 3
             
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Houzarová, Barbora MS S:S S:3 -2 3
( B ) Šilhavá, Dana S:S MS 0:3 0 2
( C ) Nápravníková, Andrea 3:S 3:0 MS 11 1
             
4. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Šišková, Tereza MS S:S 3:2 4 2
( B ) Janoušková, Kamila S:S MS S:3 -2 3
( C ) Trnková, Kamila 2:3 3:S MS 7 1

 

2. kolo
(23. 8. - 29. 9.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo  
 koeficient 2,2  
( A ) Šlehoferová, Tereza MS 3:0 S:S 6 1  
( B ) Bušková, Veronika 0:3 MS S:S 0 2  
( C ) Vanišová, Irena S:S S:S MS -2 3  
               
2. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,8  
( A ) Fickerová, Jana MS 1:3 3:1 8 2  
( B ) Hornová, Markéta 3:1 MS 1:3 8 3  
( C ) Pavelková, Ivana 1:3 3:1 MS 8 1  
               
3. liga A B C Body Místo  
 koeficient 1,4  
( A ) Houzarová, Barbora MS S:3 S:S -2 3  
( B ) Horáčková, Tereza 3:S MS 2:3 7 1  
( C ) Šilhavá, Dana S:S 3:2 MS 4 2  
               
4. liga A B C D Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Nápravníková, Andrea MS 3:1 3:0 3:S 17 1
( B ) Šišková, Tereza 1:3 MS 3:0 3:S 13 2
( C ) Trnková, Kamila 0:3 0:3 MS 3:S 6 3
( D ) Janoušková, Kamila S:3 S:3 S:3 MS -3 4

 

1. kolo
(29. 6. - 20. 8.)

Legenda: zelená - postup, žlutá - zůstává, červená - sestup, šedivá - odhlášena/vyřazena z ligy

1. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,8
( A ) Šlehoferová, Tereza MS  S:S  3:0 6  2
( B ) Fickerová, Jana  S:S MS  0:3 0  3
( C ) Vanišová, Irena  0:3  3:0 MS 8  1
             
2. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,6
( A ) Houzarová, Barbora MS  S:3  S:S -2  3
( B ) Hornová, Markéta  3:S MS 0:3 5  2
( C ) Bušková, Veronika  S:S  3:0 MS 6  1
             
3. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,4
( A ) Vráblíková, Klára MS S:3 S:3 -2  3
( B ) Pavelková, Ivana 3:S MS  3:0 11  1
( C ) Šilhavá, Dana 3:S  0:3 MS 5  2
             
4. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,2
( A ) Nápravníková, Andrea MS 3:0  S:S 6  2
( B ) Horáčková, Tereza 0:3 MS  3:1 7  1
( C ) Šišková, Tereza  S:S  1:3 MS 1  3
             
5. liga A B C Body Místo
 koeficient 1,0
( A ) Janoušková, Kamila MS  3:S 3:0 11 1
( B ) Machoňová, Julie  S:3 MS  S:3 -2 3
( C ) Trnková, Kamila 0:3  3:S MS 5 2