Masáže v Modrém světě

   

Bolí Vás záda, chcete se uvolnit? Vyzkoušejte naše masážní křeslo a pocítíte překvapivý rozdíl.


Masážní křeslo

Masážní křeslo je v dnešní době naprosto běžně a intenzivně využívané masážní zařízení cestujícími po celém světě například na letištích. Nyní je toto překvapivě velmi účinné masážní zařízení k dispozici také v našem sportcentru. Masážní křeslo provádí masáž zad i nohou podle jednoho z osmi programů dle Vašeho výběru v délce trvání od 9 do 15 minut. Masáže doporučujeme jak k rozehřátí před sportovním výkonem, tak k následné regeneraci po výkonu. Programy jsou však vhodné též k odstranění únavy, zmírnění svalové ztuhlosti a zlepšení krevního oběhu. Proto jsou určeny široké veřejnosti při nedostatku pohybu nebo naopak pro celkové uvolnění při nadměrné tělesné zátěži.

Použití masážního křesla

Použití je jednoduché. Nechte si na recepci rozměnit na pětikoruny, které následně vhodíte do časového automatu umístěného u masážního křesla. Poté se do křesla pohodlně usaďte a zvolte masážní program. Zařízení během necelé minuty monitoruje Vaši výšku a ihned začne s masáží.

Re&fit

Studio Re&fit, které provozuje Mgr. Simona Roupcová, poskytuje masáže, odborné uvolnění svalů a úponů a poradenství v oblastech posilování, fyzioterapie, regenerace a podpory zdraví. Studio se nachází přímo v objektu sportcentra Modrý svět. Další informace a objednávky směřujte, prosím, na telefonní číslo 774 191 882.